Цього року художня школа не змогла прийняти понад 100 дітей

Общество | 09:35, 1.09.2018
 Поделиться

Поделиться в

30 серпня  виконувач обов’язків міського голови Ігор Курдя та заступник міського голови з питань діяльності органів виконавчої влади Андрій Терентьеєв провели виїзну робочу нараду у приміщенні дитячої художньої школи.

 Представники міської влади спільно з начальником відділу культури міської ради Надією Кулагіною та директором ДХШ Іриною Черноляховою обговорили можливі шляхи вирішення проблеми дефіциту приміщень для навчання дітей у школі.

В Енергодарі – велика кількість бажаючих отримати художню освіту, однак через нестачу навчальних класів керівництво школи щороку змушено відмовляти дітям у навчанні. У художній школі навчаються 500 учнів, наповнюваність класів становить 12-14 учнів при нормі 8. Це 41 клас, які потрібно розмістити у десяти кабінетах закладу. Уроки проходять навіть у коридорах школи. Художні класи також розміщені у ЕБГ «Гармонія» та ЕНВК №1, у філії на Набережній. Однак цих приміщень не вистачає. Через обмеження кількості місць цього року відбір учнів здійснюється на конкурсній основі. Цього року понад 100 дітей не дочекалися своєї черги поступити до закладу.

Вихованці енергодарської художньої школи регулярно стають переможцями та лауреатами конкурсів, випускники закладу досягають визначних успіхів у мистецтві, ілюстрації та дизайні, на українському та світовому рівні прославляючи рідне місто. 85% випускників художньої школи вступають до профільних вузів та обирають професію, пов’язану з мистецтвом. 
За сприяння міської влади було винайдено варіант вирішення проблеми обмеженої кількості місць. Обладнати новий кабінет для проведення занять планується за рахунок приміщення теплиці-оранжереї. Проект реконструкції приміщення існує з 2007 року, однак реалізувати його було неможливо через відсутність фінансування. На сьогодні розпочато роботу над оновленням проекту. Оплатити його експертизу заклад культури планує за власні кошти, після чого проект буде винесено на розгляд депутатів міської ради для затвердження та фінансування. Працівники культури сподіваються, що міська влада підтримає проект реконструкції, після впровадження якого у школі з’явиться новий повноцінний клас. 
Під час зустрічі також було обговорено питання щодо використання для потреб закладу внутрішнього подвір’я, розташованого між школою та ЕБГ «Гармонія». Дана земельна ділянка перебуває у власності управління освіти міської ради. Працівники художньої школи готові облаштувати тут майданчик для проведення відкритих уроків юних художників, благоустроїти та встановити огорожу. Ігор Курдя повідомив, що міська влада готова посприяти у вирішенні питання щодо переоформлення права власності на зазначену земельну ділянку.
Джерело: сайт міськради

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: