Це просто свято якесь! Завершилася 15 сесія міськради

Политика | 11:58, 7.12.2017
 Поделиться

Поделиться в

Для продовження роботи 15 сесії міськради в конференцзалі зібралися 33 богатиря  депутати. Є вірогідність, що консолідації сил опонентів сприяв приїзд губернатора Костянтина Бриля. Разом із ним депутати та міський голова Павло Музика домовлялися в кабінеті мера до початку засідання.

До речі, Павло Музика заявив, що голова ЗОДА прибув в Енергодар завдяки його запрошенню. В той же час, місцеві мешканці говорили про те, що теж запрошували губернатора до нас у гості — під час звернення на «пряму гарячу» лінію.

Після традиційних привітань розпочали працювати над порядком денним, який містив одне питання основне та багатенько — додаткових. Вирішили частину перенести на наступні засідання, в  тому числі — і розгляд питання, ініційованого Артемом Дубковим про зміни у складі виконкому. До речі, це і було єдине основне питання, а решту склали суто соціальні — ті, які дадуть змогу місту якось функціонувати.

По-перше, одноголосно проголосувли за скасування рішень міської ради. Це — як раз про «заморожену» сесію 30 серпня. Міськи служби відкликали свої проекти, щоб отримати змогу подати їх повторно.

Далі одноголосно підтримували програму за програмою: медичну, культурну, підтримки дітей та сімей, матеріальну допомогу, стимулювання населення на впровадження енергозберігаючих технологій, розвитку ЖКГ, освіти…

Костянтин Бриль наголосив, що «в каналізації та кришах нема політики», тож депутати повинні усвідомлювати всю відповідальність перед виборцями, а не розігрувати «золоті голоси». Також губернатор виступив з критикою ухвали судді, завдяки чому рішення сесії від 30 серпня були заблоковані. Меру дісталося найменше критики.

 

 

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: