Триває набір учнів в україномовний клас ЕЗОШ №2

Общество | 09:07, 14.08.2017
 Поделиться

Поделиться в

Наприкінці минулого навчального року в Енергодарському УВК №1 вперше  вісторії нашого міста було порушене мовне питання, а саме доцільність вивчення саме російської мови як мови нацменшини. В зв’язку з цим навіть проводилося опитування серед батьків учнів молодших класів. В той же період часу в другій школі, яка є російськомовною, було вирішено спробувати відкрити один перший клас з українською мовою навчання. Хоча педагоги усвідомлювали, наскільки це складно, якщо не вся школа стає українською, але цей крок назустріч батькам було зроблено. Сьогодні на вступ до експериментального класу надійшло близько 20 заяв, але цього замало. Тожчерез соцмережі та ЗМІ до енергодарців звертається начальник управління освіти Енергодара Світлана Букреєва.

До уваги батьків майбутніх першокласників 2017-2018 навчального року!

В Енергодарській загальноосвітній школі №2 (російськомовній) продовжується набір учнів до першого класу з українською мовою навчання. Бажаючі є, але їх недостатньо для відкриття повноцінного класу. Тому звертаємося до батьків, патріотів України, з проханням виважено підійти до обрання мови навчання своїх дітей та зупинити вибір на першому класі з українською мовою навчання в ЕЗОШ №2.
Довідки за телефонами 6-01-63 та 6-34-98 (адміністрація закладу).

Будемо спостерігати, наскільки ініціатива патріотично налаштованих освітян буде підтримана енергодарцями. Принаймні, в цьому році.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: