Три мережі аптек в Енергодарі беруть участь у програмі «Доступні ліки»

Общество | 15:00, 8.09.2017
 Поделиться

Поделиться в

У липні поточного року Міністерство охорони здоров’я України затвердило новий реєстр препаратів, що беруть участь в урядовій програмі “Доступні ліки”. За даною програмою пацієнти з серцево-судинними захворюваннями, діабетом ІІ типу та бронхіальною астмою можуть отримати ліки безкоштовно або із незначною доплатою.

До оновленого реєстру ліків увійшло 199 препаратів 43 виробників, з яких 21 — виробники країн ЄС, 17 – України, 4 – Індії, 1 – Ізраїлю. У новому реєстрі стало на 33 позиції більше ліків для пацієнтів, які хворіють на серцево-судинні захворювання, 5 – на діабет ІІ типу, 4 – бронхіальну астму.

На реалізацію програми “Доступні ліки” у 2017 році Уряд виділив додатково 250 мільйонів гривень, з яких до Енергодара надійшов 1 мільйон. Це дало змогу значно збільшити обсяги місячних асигнувань для тих аптек, які активно працюють у проекті, а саме «Аптека №5», «Народна аптека», та аптека “ОПТ ТОРГ” (навпроти дитячої поліклініки).

Станом на 01 вересня 2017 року до участі у програмі долучилось 12 аптечних закладів міста. Підвищення місячних обсягів дозволить покращити обслуговування пацієнтів та забезпечити енергодарців необхідними ліками.

Для участі в програмі пацієнтам потрібно звернутися до лікаря, який видасть рецепт із зазначенням діючої речовини, прийти до аптеки, яка бере участь у програмі, та отримати необхідні ліки.

Урядова програма “Доступні ліки” діє в Україні з квітня 2017 року. За цей час пацієнти отримали ліки від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми на понад 126 млн. грн. бюджетних коштів.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: