Торговці квітами намагалися прибрати бетонні блоки. Марно

Общество | 17:40, 11.01.2018
 Поделиться

Поделиться в

11 січня торговці квітами замовили кран для демонтажу бетонних блоків, встановлених на вході в так званий квітковий ринок, який одночасно є пішохідною доріжкою. Однак Микола Казаков, який орендує дану ділянку, заблокував роботу автокрану, поставивши свою машину. Це викликало обурення підприємців. Тим більше, що вони зверталися до виконкому за роз`ясненнями щодо цього перегородження, в результаті заступник міського голови Василь Разводов звернувся до поліції з проханням “діяти в межах ваших повноважень”.

До речі, Василь Васильович телефоном прокоментував дане зверенення так: на даний момент земля дійсно в оренді у Миколи Казакова — до того моменту, поки депутати не приймуть інше рішення на сесії міськради. Але ця ділянка все одно є комунальною власністю. Тому для проведення там робіт з благоустрою необхідно отримати дозвіл від представників міської влади, надавши в тому числі проект цього «благоустрою». Після узгодження можна братися до роботи — огороджувати територію, а також — встановляювати інформаційний стенд з відомостями про виконавця робіт та сам проект.

Але повернемось до реальності. Знову обидві сторони конфлікту продемонстрували готовність йти до кінця. Але в межах закону. Працівники ринку посилаються на договори, які нібито були заключені за часів попередніх мерів. Микола Казаков — на те, що наразі він є законним орендарем. Він звернувся до міськради зі зверненням продовжити йомув термін оренди. Поки депутати не приймуть іншого рішення, користується земельною ділянкою він. А от саме торговці квітами там займають місця нелегально… Квіткарі ж демонструють бажання самостійно облаштовувати ринок цивільними магазинчиками, але саме на цій території.

 

Поліція прокоментувати дану ситуацію не змогла. Власне, вони виконували роль хіба що спостерігачів. Хоча Василь Разводов у своєму зверненні чітко вказав на ту норму Правил благоустрою населених пунктів, яку порушив Микола Казаков.

Як представник влади на місці конфлікту була лише помічник міського  голови Тетяна Стулень. Тетяна Василівна, як і правоохоронці, фіксувала події, але люди сподівалися на інше — не вистачало компетентної особи, яка б могла роставити крапки над «і» або запропронувати альтернативні варіанти розвитку ситуації. Натомість працювали медики — одній з підприємниць стало зле.

Сьогодні сторони конфлікту домовлятись були явно не готові. Кран поїхав, а бетонні блоки лишилися на своїх місцях.

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: