Топ-питання на виконкомі — скільки енергодарці платитимуть за проїзд?

Общество | 07:42, 22.12.2017
 Поделиться

Поделиться в

Оголошення про ніби підвищення ціни за проїзд в міській маршрутці з 15 грудня з 4 до 5 гривень бачили всі, хто користується цим транспортом.

Питання підняття вартості було винесене на засідання міськвиконкому. З одного боку, підприємці-транспортники вимагають підвищення ціни на 1 гривню. І заборонити їм це зробити ніхто не може — це пояснила в.о.начальника УКВ Яна Соколик, посилаючись на законодавство.

Перевізники знову підняли тему обмеження пільгових місць до 5, адже 80% користувачів виявилася саме пільговиками. А місто заборгувало компенсації на суму 2 млн.800 тисяч через блокування рішень сесії від 30 серпня.

Начальник Управління праці та соцзахисту населення Олена Смирнова нагадала, що все ж таки місто платило, хоч і не в повному обсязі.

Ігор Курдя, перший заступник мера, говорив про необхідність встановлення валідаторів — «розумного проїзду». Ціна питання — 1 млн 600 тис.грн. Але коли це буде? Підвищення пропонується вже сьогодні.

Взагалі, виділення коштів на компенсацію — то справа депутатів, а не виконкому. Отже, питання не було прийняте — члени виконкому утримались.

Міський голова Павло Музика пояснив, що порушувати законодавство про пільговий проїзд громадян ніхто не буде.

Нагадаємо, в законі не йдеться про те, скільки саме пільгових місць має бути в транспортному засобі.

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: