ТОП-15 вакансій в Запорізькій області

Общество | 12:13, 15.11.2017
 Поделиться

Поделиться в

Восени традиційно спостерігаються сезонні зміни на ринку праці. Ті вакансії, які були затребувані в літній період, уже закриті, натомість зростає потреба в «осінніх та зимових» професіях. Наприклад, на цей час є неабиякий попит роботодавців на  операторів котельні та кочегарів. Водночас, незмінним попитом у працедавців користуються продавці, водії, електромонтери, слюсарі, медсестри, токарі та представники інших робочих професій. Роботодавці також шукають бухгалтерів та інженерів з відповідним досвідом роботи.

За даними  Запорізького обласного центру зайнятості, до ТОП-15  найпопулярніших на ринку праці області вакансій, які роботодавці надали до служби зайнятості, за станом на 01.11.2017 входять: оператор котельні (136 вакансій); кочегар-випалювач (52); продавець продовольчих товарів (50); водій автотранспортних засобів (46); електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування (45); машиніст (кочегар) котельні (34); вантажник (33); слюсар-ремонтник (30); електрогазозварник (29); охоронник (25); слюсар-сантехнік (24); опалювач (24); молодша медична сестра (санітарка, санітарка-прибиральниця, санітарка-буфетниця) (23); продавець непродовольчих товарів (23); токар (22); сестра медична (21).

У той же час, на низку професій спостерігається великий дисбаланс між попитом на вакансії та пропозицією роботодавців.

Так, на 11 вакансій економістів претендує 130 зареєстрованих безробітних; юрисконсультів — на п’ять  вакансій претендує 45 безробітних; бухгалтерів —  360 безробітних на 24 вакансій.

Нагадуємо, для пошуку роботи  можна звернутися до будь-якого центру зайнятості області або скористатися послугою «Підбір роботи он-лайн» у соціальній мережі Фейсбук.

 

Джерело: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Запорізької ОДА

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: