«Терпсихора» показала енергодарцям нову виставу

Общество | 11:39, 19.06.2017
 Поделиться

Поделиться в

Прим’єру балетної постановки «Детектив у До-мажорі» презентував публіці модерн-балет «Терпсихора». Вистава проходила на сцені ЕБГ «Гармонія» минулої суботи.Як повідомила хореограф Людмила Садович, цей прем’єрний показ був скоріше звітом про роботу колектива за рік, аніж шоу. В балеті взяли участь як досвідчені, так і наймолодші танцівники — навіть ті, яким по 3 рочки!

00005.00_34_58_10.неподвижное изображение007

00005.00_34_43_22.неподвижное изображение004

Така вистава не призначена для показу на шкільній сцені, тому велика частина деталей просто з технічних причин загубилася. Так, танцівники працювали на пуантах, але вже з 6-го ряду глядачам цього просто не  було видно. На жаль, не вистачало і професійного освітлення, і багато ще чого… АЛЕ! Артисти змогли проявити свою індивідуальність, грали обличчями, ісаме цю рису як раз прекрасно підкреслила саме шкільна сцена. «Для глядачів це виглядало скоріше як театральна постановка, а танцівники були акторами», — прокоментрувала пані Людмила.

00005.00_23_03_07.неподвижное изображение003

Все ж таки в планах у колективу — виступ на сцені МПК «Сучасник», де можна буде в повній мірі реалізувати всі творчі задумки постановників. Крім того, восени «Терпсихора» відзначатиме ювілей — 30 -ліття з дня заснування.  В рамках святкування Людмила та Дмитро Садовичі готують цілу низку заходів, тож осінь обіцяє бути яскравою.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: