Терміни перевірки достовірності даних з технічних характеристик житлових будинків продовжено!

Общество | 14:54, 27.02.2018
 Поделиться

Поделиться в

Сьогодні під час зустрічі з журналістами голова конкурсної комісії з призначення управителя багатоквартирних будинків Ігор Курдя повідомив, що Управління комунальної власності продовжує роботу з мешканцями міста з перевірки достовірності даних з технічних характеристик житлових будинків.»На сайті в оголошенні було допущено помилку щодо дат проведення перевірки», — перепросив Ігор Іванович.

Нагадаємо, 19 лютого на сайті міської ради в розділі «Оголошення» опублікували настуне:

«Комунальним підприємством «Підприємство комунальної власності» готується документація щодо затвердження технічних характеристик житлових будинків, які знаходяться на балансі підприємства. За Вашим бажанням Ви можете залучитись до вибіркової перевірки щодо достовірності даних з технічних характеристик житлових будинків. Для цього Вам необхідно визначитись із представником від Вашого будинку та звернутись із письмовою пропозицією до приймальні управління комунальної власності Енергодарської міської ради за адресою: вул. Набережна, 24, у строк до 22.02.2018. Із попередніми даними технічних характеристик житлових будинків Ви можете ознайомитись на сайті Енергодарської міської ради»

Отже, робота триває, і ті мешканці, які зацікавлені у достовірності технічної документації на свій будинок, ще можуть перевірити достовірність даних.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: