«Територія квест-кімнат» запрошує у світ таємниць

Общество | 07:38, 7.12.2017
 Поделиться

Поделиться в

В приміщенні банно-прального комбінату чого тільки не було. Там, де колись був клуб «Ковбой», нині працює фотостудія, а нещодавно відкрилися квест-кімнати.

Минулого тижня «Територія квест-кімнат» провела тестування двох з трьох таємничих кімнат. Команда з чотирьох дорослих та одного хлопчика відгадувала одну загадку за іншою, шукала підказки, читала поміж рядків, приймала та подавала секретні сигнали, розшифровувала таємничі записки. В результаті таки успішно вибралася з кімнати цілою та неушкодженою. А головне — задоволеною пригодами.

Автори та реалізатори ідеї — трійця молодих та творчих: Андрій, Ірина та Антон. Вони розповіли, що відчуваю. що прли брак розваг в нашому невеличкому місті, тому й вирішили створити квест-кімнати. Тим більше, що наша «банька» для цього підходить якнайкраще!

Вони брали участь в автоквестах, відвідували квеструми в інших містах, отак і надихнулися цією ідеєю!

Організатори радять грати командами до 5 осіб. Дітям до 15  років — у супроводі дорослих.

Під час такої гри розвивається мислення та логіка, люди вчаться концентруватися, діяти в екстремальних умовах. Проходження квесту здорово згуртовує команду, тож рекомендуємо таке дозвілля в якості тім-білдінгу!

Шукайте сторінку «Територія квест-кімнат» в соцмережах, записуйтеся та грайте!

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: