Теплові мережі Запорізької АЕС готові до зими, а ПКВ?

АЭС | 17:27, 6.10.2017
 Поделиться

Поделиться в

Цех теплових і промислових комунікацій Запорізької АЕС успішно провів гідравлічні випробування теплових мереж на міцність та щільність, підтвердивши їх готовність до осінньо-зимового періоду.

Фахівці цеху уважно оглянули кожну ділянку, перевірили теплові мережі, теплові камери та арматурні вузли. Все обладнання випробували одночасно одним робочим тиском, зазначив начальник лабораторії наладки ЦТПК Олександр Малануха.

«Період підготовки до осінньо-зимового сезону вимагає від персоналу цеху багато сил і уваги. Всі ремонтні роботи по підготовці до холодів ведуться влітку, а взимку виконуються тільки аварійні роботи і проводиться налагодження теплових режимів в мережі. Вже проведена ревізія і ремонт запірної арматури, теплових вузлів, дренажів і повітряних клапанів. Проведені гідравлічні випробування підтвердили, що всі роботи виконані якісно, і станційна магістральна мережа, що проходить від АЕС до теплового пункту №2, знаходиться у відмінному стані», – підкреслив начальник відділу інженерного забезпечення ЦТПК Віктор Журавський.

Крім того, персонал ЦТПК крім гідравлічних випробувань виконав великий перелік заходів з продовження терміну експлуатації тепломережі. Модернізація планомірно ведеться з 2012 року, і за цей час продовжено кілька ділянок теплової мережі.

Запорізька АЕС проводила гідравлічні випробування теплових мереж спільно з ПКВ.

Протяжність теплових мереж, що знаходяться у веденні ЦТПК, становить 110 км. Станційні тепломережі тягнуться від шести енергоблоків по естакаді через теплові пункти №1-2. А далі теплова енергія надходить в міські мережі, які обслуговує ПКВ.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: