Тарифи: пане Президенте, не жартуйте з вогнем!

Политика | 07:00, 15.09.2016
 Поделиться

Поделиться в

На депутатській комісії, що проходила минулого вівторка, крім інших, розглядали проект, який вносить до порядку денного найближчої сесії депутат міськради від ВО «Батьківщина» Дмитро Барановський.

11429952_1490705624554473_180469217456334521_o

В першу чергу мова йде про ціни на газ — невиправдано високі для населення , та норми споживання «блакитного палива» — теж несправдливі, на думку автора проекту. Дмитро Барановський пропонує міському голові та депутатам звернутися до Президента, Прем’єр-міністра  та голови ВР з вимогою переглянути їх. Також в проекті торкнулися теми створення ОСББ. В нашому місті вже зрозуміло, що ця реформа не підтримується більшістю населення. І тому є низка причин — недостатня проінформованість, неготовність до відповідальності, брак підготованих фахівців. В зв’язку з усім вищезазначеним, в проекті зверненя вимагається:

— встановити справедливі та економічно обґрунтовані тарифи на житлово-комунальні послуги;

— направити на побутові потреби населення країни газ власного видобутку, що є більш ніж в 4 рази дешевшим імпортного;

— порушити кримінальні справи проти посадових осіб, які віддають газ українського видобутку не населенню, а комерційним структурам;

— встановити річний обсяг споживання газу на оселю у межах 2500 м3;

— відтермінувати на один рік термін обов’язкового створення ОСББ, що  дозволить людям розібратися і самим вирішити, кого вони хочуть бачити управителем свого будинку;

— до передачі будинків і прибудинкових територій з балансу ЖЕКів, здійснити ремонт та термомодернізацію будинків, незалежно від їхнього стану.

Депутати досить скептично поставилися до того, що «нагорі» прислухаються до вимог енергодарців, але врешті решт вирішили, що мовчати — теж не вихід. Тому на комісії було прийняте рішення включити дане питання в порядок денний.

До речі, перед тим, як поставити крапку, в проекті рішення йдеться про таке: «Застерігаємо, що у разі бездіяльності й ігнорування вимог громадян, загострення соціальної напруги в суспільстві може сягнути небезпечного рівня, аж до соціального вибуху та радикальних форм протесту»

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: