Тарифи на послуги комунальників в Енергодарі зростуть в три рази

Общество | 07:26, 7.10.2016
 Поделиться

Поделиться в

Економічно обгрунтовані тарифи — тема не нова. Діючий тариф «працює» в місті з 2008 року і , звичайно, встиг морально застаріти. Однак, і якість послуг, які надає КП ПКВ, часто-густо викликає реакцію на кшталт «за що ми гроші платимо!?»

Від 5 жовтня на сайті міськради з’явилися розрахунки  — нарешті тарифи економічно обгрунтували. Неозброєним оком видно, що цей «грунт» втричі перевищує попередній. Шляхом нехитрих розрахунків, спираючись на запропоновану КП ПКВ «простиню», можна підрахувати, скільки доведеться сплачувати за свою квартиру кожному мешканцю міста. Є в документі і така фраза: «При прийнятті нових тарифів Комунальним підприємством «Підприємство комунальної власності» Енергодарської міської ради будуть надаватися якісні послуги в повному обсязі, що буде сприяти покращенню санітарно-епідеміологічного становища міста та збереженню навколишнього середовища. Планомірне приведення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій до рівня, що покриває економічно обґрунтовані витрати підприємства – є необхідним кроком для забезпечення надання послуг належної якості»

Ще кілька не менш важливих рядків — наприкінці документа: «Зауваження та пропозиції приймаються протягом 14 днів від дня розміщення публікації на офіційному веб-сайті Енергодарської міської ради за адресою: м.Енергодар, вул. Курчатова 11 (будівля виконкому Енергодарської міської ради), Відділ по зверненню громадян, каб.No 313 та вул. Комунальна 8 (будівля комунального підприємства «ПКВ» ЕМР), каб. No 3 – Відділ по зверненню громадян, e-mail: open.cityEnergodar@gmail.com У разі врахування обґрунтованих зауважень та пропозицій щодо розрахунку та переліку надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій підприємством буде здійснено перерахунок тарифів». 

Тепер ще більш цікаво буде дізнаватися, яка вартість таких самих послуг буде встановлена мешканцями тих будинків, які організувалися та створили об’єднання багатоквартирних будинків (ОСББ). Нагадаємо, що найбільшим «каменем спотикання» між прибічниками та противниками ідеї ОСББ був як раз страх підвищення тарифів. Наприклад, в ОСББ, що на вулиці Курчатова, навесні тариф трохи перевищував 4 гривні за квадратний метр.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: