Святковий «Островок» запросив в гості дітей

Общество | 14:40, 19.12.2017
 Поделиться

Поделиться в

Не всіх, а тільки таких, що чемно поводилися протягом цілого року! А це — підопічні центру  соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

«Островок» від імені Святого Миколая запросив дітей та батьків побавитися на ігровому майданчику. Людмила Псьол, адміністраторка центру дозвілля, зазначила: «Наші діти прийшли на землю для того, щоб радіти та посміхатись! Ми з задоволенням запрошуємо їх до нас — нехай вони розважаються, розвиваються, сміються!»

Дітки також отримали невеличкі подаруночки, виготовлені підопічними центру під час майстер-класів.

Директорка ЦСССДМ Тетяна Сидорик повідомила, що «Островок» постійно запрошує клієнтів центру на свята до себе, або ж вони приходять до них — і приносять свято з собою. Такі передноворчіні зустрічі проводяться вже втретє. В них беруть участь до 20 діток. Дуже зручно, що малеча разом з батьками сама обирає ігрові куточки та розваги, адже у кожного — різний вік, різний смак!

Тетяна Сергіївна від імені всіх підопічних ЦСССДМ подякувала Людмилі Псьол та «Островку», пані Людмилу навіть відзначили грамотою.

В святковий день Тетяна Сидорик та мами діточок пригадали ще одну людину, яка є постійним помічником — Володимира Редьку, який є спонсором занять іпотерапією на базі кінсько-спортивного  клубу «Рубін»

Також працівники центру вдячні депутатському корпусу, що всі обранці встигли домовитись та реалізувати ще в цьому році екскурсійні подорожі для дітей до Запоріжжя в цирк. Щоправда, такі поїздки планувались на літо. Сподіваємось, що в 2018 році все буде робитися вчасно.

Серед досягнень центру в 2017 році — відкриття ставки масажиста-реабілітолога, який дуже потрібний діткам з різними захврюваннями.

Сподіваємось, що кожен новий рік буде приносити ЦСССДМ тільки нові досягення!

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: