Свята в Енергодарі пройшли спокійно: повідомляє поліція

Общество | 16:01, 10.01.2018
 Поделиться

Поделиться в

Т.В.О. заступника начальника Енергодарського відділу поліції Сергій Пономарчук повідомив: завдяки проведеній профілактичній роботі  новорічна ніч та Свят-вечір в нашому місті пройшли без жодного кримінального правопорушення. Також були в порядку об`єкти, взяті під охорону, в тому числі — центральна ялинка.

Від себе особисто та працівників поліції Сергій Пономарчук подякував пильним мешканцям міста, особовому складу відділу поліції, а також — військовослужбовцям ВЧ 3033, яка разом з правоохоронцями патрулювала місто під час свят. Допомогу надали також формуввання з охорони правопорядку, наприклад, «Народнй захист».

На жаль, прикрий випадок таки стався, але не в святкові дні, а між ними: 3 січня. Чоловік напав на подружню пару поважного віку. Зараз ведуться слідчі дії з приводу цього інциденту. Особу, яка скоїла напад, затримано завдяки дзвінку небайдужих енергодарців в поліцію.

Статистика: в новорічну ніч було зареєстровано 25 звернень на лінію 102 та в чергову частину, з 6-го на 7-ме січня — 28.

Користуючись нагодою, Сергій Костянтинович нагадав енергодарцям номери, на які можна звертатись в разу потреби паралельно з всім відомим номером 102.

Це мобільний — 050 4215120, 60720, 60240, 62787.

 

 

 

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: