Студенти ЕІДМУ зможуть практикуватися на ПАТ «Степной»

Delaval Stepnoy.00_01_58_24.неподвижное изображение002

Невід`ємна частина будь-якого навчання – це практика. Студенти Енергодарського інституту имені Рема Хеноха отримають можливість проходити практику та стажування на сучасному підприємстві  — племзаводі «Степной». Його генеральний директор — Анатолій Волков — заявив, що підприємство активно розвивається, а для цього необхідно вливання нових сил. Він сподівається, що практикуватися на племзаводі сподобається енергодарським студентам, а можливо,  хтось захоче і працювати у ПАТ «Степной»

Delaval Stepnoy.00_01_52_00.неподвижное изображение001

Для ведення переговорів щодо можливості практикуватися та стажуватися на підприємстві до Анатолія Волкова прибув директор інституту Володимир Ткаченко. Домовленість була досягнута, але як студенти не аграрного вишу зможуть практикуватись на сільгосппідприємстві? Володимир Ткаченко пояснив: ЕІДМУ готує фахівців з таких галузей, які можуть знайти себе в будь-якій галузі. Адже такі спеціальності, як управлінці, бухгалтери, спеціалісти з інформаційних технологій потрібні всюди. Тим більше, на такому сучасному та потужному, як ПАТ «Степной»

Delaval Stepnoy.00_00_13_12.неподвижное изображение003

Взагалі в ЕІДМУ підход до пракики абсолютно не формальний: адміністрація зацікавлена, щоб студенти отримували нові знання, адаптувалися в новому колективі, розширювали коло зв`язків. В західній системі освіти це називається Soft Skill - "м`які навички"

Практикуватися студенти починають з в-з тижнів на другому курсі і 3-6 — на випускному. Тож, за цей час і вони встигнуть ознаоймитись зі специфікою підприємства, і працівники — придивитися до потенційних колег.

Важливо, що племзавод розташований в с. Заповітне — особливо зручно буде проходити там практику мешканцям Кам`янки-Дніпровської та району, а їх чимало серед студентів ЕІДМУ.

Корисна практика на підприємстві європейського рівня і навіть перспективи працевлаштування – все це гарантується студентам Енергодарського інституту імені Рема Хеноха. Наша молодь цього варта.

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Категория: Общество
comments powered by HyperComments
Погода
Погода в Энергодаре

влажность:

давление:

ветер:

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: