«Соціальну» сесію Енергодарської міської ради запланували на 28 жовтня

Политика | 12:51, 26.10.2016
 Поделиться

Поделиться в

25 жовтня під головуванням міського голови Павла Музики за участю тимчасово виконуючого обов’язки генерального директора ВП “Запорізька АЕС” ДП “НАЕК “Енергоатом” Володимира Пишного та радника генерального директора ВП “Запорізька АЕС” Олексія Чупрова відбулася робоча нарада з актуальних питань життєдіяльності міста.

         Павло Музика проінформував про проведену напередодні зустріч із головою Запорізької обласної державної адміністрації Костянтином Брилем, у ході якої губернатор наголосив на необхідності термінового проведення у місті Енергодарі чергового засідання міської ради.

         Як відомо, сьогодні зібрати та провести сесію в Енергодарі вкрай проблемно, адже частина депутатського корпусу продовжують ігнорувати заплановані засідання. Натомість ряд соціальних питань потребують невідкладного вирішення. Як зауважила начальник фінансового управління міської ради Олена Денисенко, бюджетним законодавством передбачено певний порядок прийняття рішень. Згідно із ним корективи до міських програм неможливо внести без затвердження звітів про виконання бюджету міста, а також без внесення змін до бюджету. Більшість зазначених міських програм стосуються соціальної сфери — медицини, культури, освіти, підтримки учасників АТО, тощо. Під час наради було відокремлено декілька пріоритетних напрямків, які повинні стати вирішальними при проведенні сесії та прийнятті відповідних рішень. Серед таких пріоритетів — забезпечення стабільної діяльності бюджетних установ, реалізація міських програм, підготовка міста до зими, в тому числі, виділення коштів для надання шефської допомоги військовій частині №3033. Для гарантованого переконання депутатів у такій необхідності Володимир Пишний запропонував організувати “екскурсію” депутатів до військової частини, приміщення якої потребують оперативного ремонту.

         — Наше першочергове завдання — запустити роботу сесії, — наголосив Володимир Пишний. — Задля цього необхідно узгодити порядок денний засідання та включити до нього соціальні питання, які потребують першочергового вирішення та не викликають жодних зауважень у депутатів.

         Секретар ради Олег Гордевич нагадав, що всі проекти рішень, у тому числі, тих, що стосуються коригування бюджету, з 18 серпня оприлюднені на офіційному веб-сайті міської ради, були надані депутатам у повному обсязі, а також детально розглянуті на засіданнях постійних депутатських комісій. Олег Іванович повідомив, що з представниками всіх фракцій та політичних сил були проведені перемовини щодо необхідності прийняття рішень з ряду найважливіших для міста питань.

         — Невже сьогодні необхідність встановлення на вулицях міста системи відеоспостереження може викликати сумніви? — зауважив міський голова. — Такий захід дозволить запобігти правопорушенням та злочинності, забезпечити безпеку та спокій жителів міста. Сьогодні є реальні проблеми, які потребують оперативного втручання та коштів, — це забезпечення безаварійного проходження опалювального сезону, проведення ремонту приміщень у військовій частині, ремонти покрівель у житлових будинках,придбання теплових лічильників,  питання медицини та освіти. На жаль, частина депутатів у своїх рішеннях користується особистими мотивами та намагається маніпулювати, блокуючи прийняття важливих питань.

          Перший заступник міського голови Ігор Курдя повідомив, що сьогодні вже розпочато роботу над проектом бюджету міста на 2017 рік. Напередодні обласна влада високо оцінила міські проекти щодо реконструкції гуртожитку для створення соціального житла та реконструкції міського стадіону “Старт” та повідомила про готовність до співфінансування їх з обласного бюджету. Але без  виділення коштів на виготовлення проектів на додаткові кошти розраховувати не варто.

         За підсумками засідання вирішено у найкоротші терміни затвердити  розпорядженням міського голови порядок денний так званої “соціальної” сесії, яку планується провести 28 жовтня. До участі у сесії планується запросити керівників містоутворюючих підприємств, представників правоохоронних органів та громадськості.

         Павло Музика вкотре закликав депутатів плідно попрацювати над проектами рішень, припинити політичні маніпулювання, налагодити спільну роботу та відповідально ставитися до своїх депутатських обов’язків задля забезпечення  стабільної життєдіяльності міста.

Джерело: офіційний сайт міської оради

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: