Сьогодні у Запоріжжі перша леді Марина Порошенко перевірить хід експерименту в освіті

Общество | 07:45, 10.02.2017
 Поделиться

Поделиться в

Сьогодні, 10 лютого Запоріжжя відвідає дружина Президента Марина Порошенко. Метою приїзду Марини Порошенко стала перевірка введення інклюзивної освіти в Запоріжжі. Перша леді України відвідає школу-інтернат та прослухає одну з лекцій тренерів.

В 2016 році Фонд Марини Порошенко обрав Запоріжжя в якості експерименту містом проведення тренінгів з інклюзивної освіти. Читаються лекції на базі Запорізького школи-інтернату «Джерело». Програма розрахована на навчання дітей з особливим потребами у загальноосвітніх навчальних закладах з урахуванням індивідуальних особливостей навчально-пізнавальної діяльності таких дітей.

Тренінг розрахований на три дні. Його учасники – завідуючі психолого–медико–педагогічних консультацій різних міст Запорізької області. Саме ці люди допомагають розробляти батькам програми, за якими їх дитина з особливими вадами потрапить до шкіл за рівнем свого розвитку. Тренінги проводять професори Київських вищих навчальних закладів.

Запорізька школа-інтернат «Джерело» зараз налічує 338 школярів різних категорій: діти з вадами зору, слуху, діти із розумовою затримкою. Школярі знаходяться в школі-інтернаті цілодобово. Їм забезпечують 5-разове харчування та усі умови проживання. На базі інтернату працює 26 спортивних та музичних гуртків. Їх вихованці займають перші місця на місцевих та всеукраїнських змаганнях та конкурсах.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: