Скільки коштує патріотичне виховання у Запорізькій області?

Регион | 16:24, 9.02.2018
 Поделиться

Поделиться в

Про це пише «Урядовий кур’єр»

На засіданні координаційної ради при Запорізькій облдержадміністрації, де йшлося про обласну цільову програму національно-патріотичного виховання молоді, начальник управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької ОДА Наталія Власова зазначила: «Ми напрацювали багато пропозицій, які плануємо внести у програму. Національно-патріотичне виховання виходить на новий рівень. В області запроваджено багато проектів. Це численні тренінги, екскурсії у військові частини, спортивні змагання, творчі конкурси, турніри, оновлення центру патріотичного виховання молоді тощо».

Про зміни і доповнення до обласної цільової програми поінформувала директор Центру патріотичного виховання молоді Марина Шконда: «В області функціонують установи і об’єднання, які працюють над питанням національно-патріотичного виховання молоді. Проте їхня діяльність без належного організаційного, інформаційного, наукового та методичного забезпечення, підтримки і контролю органів місцевої влади часто має локальний і несистемний характер».

Визначено основні пріоритети національно-патріотичного виховання дітей і молоді. Це громадянська освіта, духовно-моральне та військово-патріотичне виховання. Програму забезпечують за рахунок коштів обласного, місцевих бюджетів та інших джерел. Усього на її реалізацію використають 17,665 мільйона гривень.

На сайті Запорізької облдержадміністрації також є інформація про фінансову підтримку обласних громадських організацій, що об’єднують громадян, які потребують соціальної підтримки.

Відповідно до обласної Програми соціальної підтримки ветеранів війни, праці, дітей війни, осіб з інвалідністю, інших соціальних груп населення, що перебувають у складних життєвих обставинах, «Назустріч людям» на 2015-2019 роки в обласному бюджеті на 2018 рік передбачено видатки на фінансову підтримку громадських організацій ветеранів і осіб з інвалідністю, діяльність яких має соціальну спрямованість, в обсязі 600 тисяч гривень.

Комісією  розглянуто 17 заяв громадських організацій стосовно виділення бюджетних коштів  для здійснення їх статутних завдань, матеріального заохочення активістів.

За рішенням комісії фінансову підтримку з обласного бюджету отримають: Запорізьке обласне товариство батьків дітей-інвалідів та інвалідів у сумі 49303 грн., Запорізьке обласне об’єднання Української Спілки ветеранів Афганістану – 27541 грн., Запорізький обласний конгрес осіб з інвалідністю – 38845 грн., громадська організація «Запорізька обласна організація інвалідів війни, Збройних Сил та учасників бойових дій» — 57864 грн., Запорізька обласна спілка ветеранів-учасників ядерних випробувань та військових навчань із застосуванням ядерної зброї – 10754 грн., Запорізька обласна громадська організація сімей інвалідів «Людям потрібні люди» — 27698 грн., Запорізька обласна організація ветеранів України – 65651 грн., громадська організація інвалідів — осіб з пересадженими органами «Надія на життя» — 42355 грн., Запорізький обласний осередок Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» — 12629 грн., громадська організація «Жертви нацистських переслідувань» — 16017 грн., Товариство ветеранів АТО Запоріжжя — 82784 грн., громадська організація «Захист прав ветеранів-дітей війни» — 35184 грн., Запорізьке обласне відділення громадської організації жінок – інвалідів «ДОННА» — 38912 грн., громадська організація «Запорізьке обласне об’єднання інвалідів та ветеранів АТО» — 54531 грн., громадська організація «Асоціація ветеранів війни та інвалідів Чорнобиля Запорізької області» — 39932 грн.

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: