Енергодарська школярка перемогла у Всеукраїнському конкурсі рефератів

Общество | 13:07, 18.12.2016
 Поделиться

Поделиться в

У фіналі Всеукраїнського конкурсу рефератів серед учнівської молоді «Ядерна енергетика і світ» вихованка Енергодарської малої академії наук учнівської молоді (ЕЗОШ №7) Наталя Атаманюк посіла друге місце. Тема роботи, яку вона успішно захистила перед компетентним журі – «Рівень соціального захисту жителів Енергодара, які постраждали від Чорнобильської катастрофи».

Головною метою проведення конкурсу є поглиблення та популяризація знань про ядерну енергетику і ядерну фізику, а також формування об’єктивного ставлення школярів до атомної енергетики.

Учасниками фіналу конкурсу рефератів, який проходив в стінах Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут», стали 14 переможців регіональних конкурсів, що пройшли в містах-супутниках АЕС України. Запорізьку АЕС представляли Ганна Сальнікова, Вероніка Петренко і Наталя Атаманюк.

final1

З вітальним словом до фіналістів конкурсу рефератів звернувся член суддівської колегії конкурсу радник президента ДП «НАЕК «Енергоатом» Костянтин Запайщиков, побажавши конкурсантам успіхів, впевненості у виступі і плідної роботи.

Переможці були нагороджені грамотами та цінними призами від ДП «НАЕК «Енергоатом» і Українського ядерного товариства, а всім учасникам конкурсу були вручені грамоти та подарунки.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: