Школярі змагалися в конкурсі «Птахи нашого міста». ФОТО

Общество | 09:19, 24.03.2018
 Поделиться

Поделиться в

22 березня в Енергодарському центрі туризму, краєзнавства та спорту (цього року на базі ЕБГ «Гармонія ») пройшла ігрова програма для учнів 4 класів ЗНЗ «Птахи нашого міста». Захід проводиться вже другий рік поспіль.

Цього року у програмі взяли участь 8 команд: НВК №1, ЗОШ №2, ЕБГ «Гармонія», ЗОШ №4, НВК №5, НВК «ЗНЗ – ДНЗ» №6, ЗОШ №7, НВК «ДНЗ –ЗНЗ» №9.

Працівниками ЕЦТКС була надана практична допомога керівникам учнівських команд, проведено консультацію щодо підготовки команди до участі у міській конкурсній програмі, надано перелік інформаційних ресурсів для підготовки до Конкурсу.

Напередодні команди відвідали ЕЦТКС, де пройшло тренування конкурсу «Пташиний лабіринт». Конкурсна програма складалася з трьох етапів: конкурс-стежина «В кожної пташки свої замашки», конкурс «Пташиний лабіринт» та конкурс корифеїв.

Після урочистого відкриття і привітання гостей, діти продемонстрували свої знання та підготовку. Команди успішно впоралися зі всіма завданнями та випробуваннями.

Переможцями цього року стала команда ЕБГ «Гармонія», ІІ місце – НВК «ДНЗ – ЗНЗ» №9, ІІІ місце — ЕНВК №5.

Також всі переможці та корифеї отримали пам’ятні сувеніри, які було зроблено вихованцями та керівниками гуртків «Юні охоронці природи», «Природа і творчість» О.І Силіною та Г.А. Фесенко

Вітаємо всіх з досягненнями!

Джерело: сторінка ЕЦТКС у Facebook

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: