Шість кращих в області: такі високі результати вперше за всю історію МАН в Енергодарі

Общество | 11:23, 20.02.2017
 Поделиться

Поделиться в

Вчора в Запоріжжі відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. Команда Енергодарської малої академіїї наук учнівської молоді виступила блискуче і за попередніми даними виборола 21 призове місце і ще по трьох секціях чекає на результати.

WP_20170219_10_48_07_Pro

ЕМАН має приголомшливий успіх — шість перших місць. Подібного не було за майже двадцятирічну роботу МАН в Енергодарі. Адже зазвичай, за словами директора ЕМАН Жанни Погорілої, це 1-2 роботи які їдуть на Київ від міста.

Отже, хто з юних науковців досяг успіхів та що досліджував?

Тетяна Юзьків вивчала з науковим керівником Мариною Зозуленко із зарубіжної літератури і виступила з науковою роботою «Художественная репрезентация особенностей украинского национального менталитета в повести О.М. Сомова «Гайдамак».

Як ми вже писали вчора Анна Касай з науковою роботою «Несправжній поет» також здобула перше місце.

Альохін Олександр досліджував «Вивчення впливу Bacillus subtilis на плісняві гриби, що містяться у воді з природних джерел» та представляв результати роботи на секціїї «Загальна біологія». Його керівником є Яна Іголкіна.

Олена Кобець на секції «Ветеринарії та зоотехніки» захистила роботу «Дослідження умов дії природних ворогів бджіл та ефективні заходи боротьби з ними». Керівник Олени — Людмила Коток.

Дудко Катерина під керівництвом Вікторії Меленюк вивчала «Туристичний ринок як засіб інтеграції України в світовий економічній простір» і захищала свою роботу на секції економічної теорії та історії економічної думки.

Зарівна Олександра презентувала роботу на секції «Психологія» «Фейки у соціальних мережах як поширений спосіб спілкування підлітків» під керівництвом Тетяни Павленко.

Сподіваємось, що в командному заліку ЕМАН так само посяде достойне місце. А поки остаточні підсумки ще не підведені, бажаємо вихованцям ЕМАН та їхнім керівникам нових перемог тепер вже на заключному етапі конкурсу-захисту в Києві.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: