Що робитимуть випускники після свята останнього дзвоника?

_MG_1888

У всіх навчальних закладах Енергодара продзвеніли останні дзвоники. Із завершенням навчального року учнів та випускників привітали представники міської влади, містоутворюючих підприємств та управління освіти.

Цього року востаннє дзвоник продзвенів для 357 випускників Енергодара. А всього в області в доросле життя вирушать майже 21,5 тисячі випускників.

За даними Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, 13 519 випускників 9-х класів денних загальноосвітніх навчальних закладів області отримають свідоцтво про базову загальну середню освіту та 7 964 випускники 11-х класів — атестати про повну загальну середню освіту.

Документи про повну загальну середню освіту вручаються випускникам 11-х класів після оголошення результатів зовнішнього незалежного оцінювання – тобто після 19 червня. Документи про базову освіту вручать учням, які закінчили дев’ятий клас, у терміни, визначені навчальними закладами, після завершення державної підсумкової атестації.

Наразі триває державна підсумкова атестація. Державна підсумкова атестація для випускників 11-х класів розпочалася обов’язковим складанням атестації з української мови у формі зовнішнього незалежного оцінювання, 31 травня та 02 червня відбудеться тестування з математики чи історії України за вибором учнів, а також з третього предмета за вибором. Усі державні підсумкові атестації проводяться у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Категория: Общество
comments powered by HyperComments
Погода
Погода в Энергодаре

влажность:

давление:

ветер:

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: