Що показати, а що приховати від гостей в Енергодарі?

Общество | 18:12, 27.10.2016
 Поделиться

Поделиться в

З незвичним питанням звернулися журналісти телеканалу ЕНТС до мешканців міста: «Який куточок міста ви б показали гостям Енергодара?»

Відповіддю, що стала лідером за кількістю повторень, став Парк Перемоги. Декілька осіб вважають, що варто показати Набережну, МПК «Сучасник» та головний промисловий об’єкт — атомну станцію.

images

23584141

maxresdefault

Одна респондентка згадала так звану «алею троянд», де розташований «пам’ятник Хеноху»(???)

image

Представники молодшого покоління готові показати   пам’ятник Т. Шевченку та повести з піцерію, а деякі одразу поведуть гостей додому, бо «дивитися у нас нема на що»

Приховувати енергодарцям майже нема чого — більшості людей було важко зорієнтуватись і назвати, які куточки міста показати було б соромно. Але такі місцинки, безумовно, є — наприклад, згадали люди про автовокзал та зупинку перед ним, розвалини на місці річкового порту, так звану заканальну зону в вічними стихійними смітниками.

81_big

67

До речі, на підказку «А недобудови?» реакція одного з респондентів була оригінальною — «а може, для якихось сталкерів саме ці об’єкти й будуть цікавими!»

Засмутила зустріч зі зграйкою молоді, яка просто на зупинці, не соромлячись ні перехожих, ні камери, плювала насіння просто собі під ноги, досить нахабно стверджуючи — «А це не ми!» Вони як «родзинку» міста назвали парк Перемоги, де за те свинство вони могли б «відхопити» мінімум зауваження від охорони, а може, навіть і штраф за сміття.

00570-mts-00_00_34_02-nepodvizhnoe-izobrazhenie001

00570-mts-00_01_21_16-nepodvizhnoe-izobrazhenie002

00570-mts-00_02_13_23-nepodvizhnoe-izobrazhenie003

Шукайте себе серед героїв відеосюжетів! Відео на телеканалі ЕНТС в рубриці «Питаннячко» вийде 28 жовтня

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: