Що передбачено в бюджеті міста на 2017-й рік?

Политика | 12:49, 28.01.2017
 Поделиться

Поделиться в

Основним питанням порядку денного вчорашньої сесії стало затвердження бюджету міста на 2017 рік. Окрім захищених статей, до бюджету внесені кошти на фінансування затверджених міських програм, у тому числі – на закупівлю комп‘ютерної техніки, придбання сенсорного інформаційного терміналу для Центру надання адміністративних послуг «Єдиний офіс», забезпечення проїзду військовослужбовців військової частини №3033 до блокпосту для здійснення патрулювання, відзначення премією міського голови кращих випускників навчальних закладів міста, участі обдарованих учнів в обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсах та фестивалях, придбання стерилізатора для дитячої молочної кухні, надання соціальних послуг сім’ям, дітям та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах.

З міських програм, які стосуються розвитку культури, передбачено фінансування капітальних ремонтів дитячої бібліотеки, покрівлі центральної бібліотеки, систем опалення у закладах культури, реконструкції зовнішніх електричних мереж приміщень дитячої бібліотеки. Програмою забезпечення молоді житлом на 2017-2021 роки передбачено надання пільгових довготермінових кредитів молодим сім’ям та молодим громадянам на придбання житла на території міста, які надаються за рахунок коштів міського бюджету.

Рішенням міської ради затверджено міську Комплексну програму підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей – мешканців м.Енергодара на 2017 рік. Як і у минулому році, програма передбачає: надання одноразової матеріальної допомоги у розмірі трьох прожиткових мінімумів для працездатних осіб; надання пільг учасникам АТО, членам їх сімей та сімей, члени яких загинули під час АТО, у розмірі 75%-ї знижки на користування житлово-комунальними послугами та квартирну плату; придбання санаторно-курортних путівок для учасників АТО; придбання путівок для оздоровлення та відпочинку дітей учасників АТО; надання матеріальної допомоги на лікування та зубопротезування учасникам АТО. Серед нововведень програми на 2017 рік — надання матеріальної допомоги на оформлення медичного страхування та надання одноразової матеріальної допомоги громадянам, які уклали контракт на проходження військової служби у Збройних Силах України на особливий період.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: