Що ми знаємо про гепатит?

Общество | 09:49, 22.07.2017
 Поделиться

Поделиться в

Представляємо до уваги матеріал, який підготовлено вихованкою гурка «Журналістика» ЕМАН Катериною Птухою.

28 липня проходить Всесвітній День боротьби с гепатитом, захворюванням, що поширюється планетою завдяки нашому незнанню. Дата проведення обрана недарма – це день народження американського лікаря Баруха Семуеля Блумберга, який відкрив і дослідив збудник гепатиту В.

Вперше подібний день був проведений у 2008 році за ініціативою Міжнародного альянсу боротьби з гепатитом. А вже в 2011 Міжнародна Організація Охорони Здоров’я зробила офіційним проведення Дня, занісши його у свій календар.
Вірус гепатиту вважається однією з найстрашніших загроз здоров’ю людини, та що ми про нього знаємо?

Символом дня боротьби с гепатитом є три мудрі мавпи, – «нічого не бачу, не чую, не говорю», – східний символ зречення зла.

Зараз у людей існує багато застарілих упереджень, пов’язаних з захворюванням на гепатит. Гепатит – не хвороба наркоманів та асоціальних елементів суспільства: у більшості випадків 80% хворих на гепатит людей заразилися іншими шляхами передачі хвороби.

Проведення Дня боротьби з гепатитом направлене на залучення широкого загалу до цієї проблеми. Люди повинні знати більше про гепатит, щоб мати змогу захиститися від нього. Два мільярди людей знають про це захворювання, а що знаєте ви?

Ось невеличка добірка статей на злободенну тему:
• http://who.int/topics/hepatitis/ru/
• www.anticancer.ru/articles/articles-106.html
• http://www.anticancer.ru/articles/articles-106.html

На сайті ВОЗ є багато статей на цю тему, і в них міститься лише перевірена інформація. Пам’ятаймо: ми озброєні, бо ми попереджені!

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: