Що дало «Місто своїми руками» Енергодару?

Общество | 09:09, 16.12.2016
 Поделиться

Поделиться в

15 грудня у виконавчому комітеті відбулася звітна конференція конкурсу “Місто своїми руками” у рамках Стратегії соціального партнерства міста Енергодара та компанії ДТЕК. Директор Асоціації місцевого розвитку м.Енергодара В.Нецвітайло доповіла про хід проведення проекту “Місто своїми руками” протягом 2016 року.
     Переможці конкурсу презентували кількісні та якісні результати своїх проектів, розповіли про враження від участі, окреслили проблемні питання, з якими стикнулися під час роботи, а також висловили свої побажання щодо проведення конкурсу у майбутньому.
     Конкурс проходить у місті четвертий рік поспіль. Його метою є залучення громадськості до благоустрою міста, створення комфортних умов для його жителів. 11 проектів-переможців цьогорічного конкурсу спрямовані на благоустрій міста, організацію дозвілля, корисного відпочинку та всебічного розвитку дітей, популяризацію здорового способу життя, облаштування тематичних дитячих майданчиків.  Для участі у конкурсі ініціативними групами було подано 21 проектну заявку. Серед них комісія визначила проекти-переможці, на реалізацію яких було надано фінансову підтримку від компанії ТОВ ДТЕК.
img_2985
Завдяки конкурсу «Місто своїми руками» в Енергодарі цього року проведено реконструкцію футбольного поля у подвір’ї житлових будинків по проспекту Будівельників; у міському парку культури та відпочинку з’явився дитячий ігровий комплекс для комфортного відпочинку батьків з маленькими дітьми; встановлено нові дитячі майданчики та гімнастичні комплекси по вулицях Молодіжній та Українській. Для дошкільного навчального закладу №5 придбано тренажерний комплекс «Step by step», а для дітей з особливими потребами дитячого навчального закладу санаторного типу №10 — облаштовано сучасний логопедичний кабінет. Майданчик для вивчення правил дорожнього руху та рухливих ігор з’явився у дитячому садку №3. За словами організаторів, такі проекти спрямовані на організацію насиченого, здорового та безпечного відпочинку дітей.
     Окрім того, завдяки гранту в Енергодарі у жовтні пройшов щорічний спортивний легкоатлетичний марафон, проведено облаштування сучасного ландшафтного дизайну на території міського палацу культури “Сучасник” та реконструкцію декоративної стіни по вулиці Українській як декоративного елементу, покриття її гранітними плитами з гравіруванням фотознімків, які відображають історію та сучасність Енергодара. 
         На реалізацію всіх проектів надано фінансову підтримку від компанії ТОВ ДТЕК на загальну суму 230 тисяч гривень.
        У ході звітної конференції учасники проголосували за кращий проект конкурсу у 2016 році. Найбільш вдалим і ефективним визнано проект реконструкції логопедичного кабінету в дитячому садку №10.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: