Шахматист з Енергодара виборов «бронзу» «Кубку героїв»

Спорт | 07:39, 5.12.2017
 Поделиться

Поделиться в

2-3 грудня Києві вперше відбувся турнір «Кубок Героїв»:  це командні змагання зшахів та шашок за підтримки Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського, Управління фізичної культури і спорту Міністерства оборони України та громадського об’єднання «Рух територіальних громад».

До складу команди, яка представляла Запорізьку область, ввійшли троє учасників бойових дій: запорожець, токмачанин та наш Іван Фалілєєв.

Іван ділився враженнями. В першу чергу він відзначив дуже сильний склад команд і високу конкуренцію. Також похвалив організацію заходу, добрі відгуки пролунали на адресу приймаючої сторони.

В Енергодарі турніри для атовців не проводяться. Але перші кроки в даному напрямку робить ГО «Передова» — організує благодійні змагання з шахів та нардів, а також вже є досвід проведення товариського футбольного міні-турніру. В шахових турнірах успішно брав участь Іван Фалілєєв. Звісно, Енергодару варто вивчати інтереси своїх атовців, щоб долучати їх до різноманітних заходів — і не лише спортивних….

Запорізька команда змогла вибороти треті місця з шашок та шахів на Всеукраїнському рівні. Вітаємо наших спортсменів — учасників бойових дій!

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: