Сесія не відбулася, зате який резонанс!

Политика | 21:26, 18.09.2017
 Поделиться

Поделиться в

Спілкування в сесійній залі та виступів перед пресою депутатам виявилося замало. Воно продовжилося в енергодарських групах соціальних мереж. Кожен з сьогоднішніх спікерів вважав запотрібне висловитись ще й у Фейсбуці.

Анатолій Анохін традиційно не стримував емоцій:

Понедельник. Тарифная сессия. В зале только депутаты группы «15+».
В полном составе не пришли опоблок, укроп и группа Морщавки. Мэр «отдыхает» в Одессе на море за бюджетный счёт .

Можно сто раз рассказывать сказки о том, как команда Музыки «защищает» интересы горожан, но пустой зал тарифной сессии красноречиво говорит об обратном — проблемы горожан им до лампочки!
Им интересен только дерибан бюджета и ПКС !

Теперь с нетерпением жду массовых походов возмущенных местных активистов по домам Музыки, опоблока, укропа и группы Морщавки

А так же ожидаю выполнения условий заключённого пари. Кто знает, тот поймёт, если конечно память не коротка и слово держит.

Коротко, але висловився і Сергій Хоролець:

Наша группа 15+ пришла на сессию Энергодарского городского совета для отмены решения исполкома по повышению тарифов, однако, городской голова Павел Музыка от партии ОПОБЛОК и его дружная команда однопартийцев, решили, что незаконно поднятые тарифы, отменять не нужно!

Як міг, стримувався Сергій Холод, але в коментах таки нерви «здали». В основному, опонентом депутату виступав активіст Ігор Гонімар, який намагається довести незаконність підвищення тарифів в місті і взагалі піддає різкій критиці діяльність нинішньої влади (щоправда, хто зараз цього не робить? хіба що віддані люди «на зарплаті»?) Особливо дістається від Ігоря Гонімаря членам групи «15+»- сьогодні «прилетіло» фактично «ні за що»:

Але ж крім цієї сімки більше взагалі не було нікого (Олег Гордевич — восьмий), то чому шпиняють не «прогульщиків»? Загадка! Математично, могли б «опозиціонери» взагалі не приходити — мерська більшість і без них могла прекрасно впоратись зі скасуванням підвищення тарифів. Тим більше, що і Валерія  Пушкарьова вони досі вважають депутатом, в той час як 15+ — ні…

В той час як активісти «рвуть та мечуть» у різноманітних групах, депутати Опоблоку та»Захисники Вітчизни» відмовчуються (поки що?)

Натомість причину відсутності на доленосній сесії пояснили «укропівці»: Артем Дубков знаходиться на лікарняному ліжку, щоправда, на відміну від мера в період хвороби, бадьориться. Разом з ним (сподіваємось, в якості відвідувача) бачимо Ігоря Паламаря.

Є пояснення і відсутності мера. В сесійній залі звучало «мер на морі, мер в Одесі» Виявилося,що так і є. Про це повідомила патронатна служба міського голови і теж додала світлини.

Мэр Энергодара Павел Музыка принял участие в ХІІІ Украинском муниципальном форуме

Энергодарский городской голова Павел Музыка 18-20 сентября находится в Одессе, где принимает участие в ХІІІ Украинском муниципальном форуме.

Этот традиционное ежегодное мероприятие является площадкой для обсуждения и разработки совместной позиции органов государственной власти и Ассоциации городов Украины относительно развития местного самоуправления, усовершенствования законодательной базы, решения конкретных проблем обеспечения жизнедеятельности территориальных общин.

Участники форума – Глава Ассоциации городов Украины, Киевский городской голова В. Кличко, Вице-премьер-министр Украины – министр регионального развития, строительства и жилищно-коммунального хозяйства Украины Г. Зубко, руководители громад-членов АГУ, представители парламента, правительства и профильных министерств, а также проектов международной технической помощи – партнеров АГУ, экспертной среды.

В программе Форума — «День Диалога с органами государственной власти», «День открытого управления и экономического развития украинских городов», «День энергоэффективности».

Важко не погодитись  з тим, що питання, порушені на форумі, надважливі і для нашого міста. Тому, ми впевнені, енергодарці з розумінням поставляться до відсутності Павла Музики на банальній сесії міськради з двома питаннями на порядку денному.

Можна лише здогадуватись, чому засідання проігнорували всі опоблоківці… Але маємо, що маємо: «драконівськи» тарифи та сповнені жовчі перепалки у Фейсбуці.

 

 

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: