Сесія міськради: погашення боргів та створення нового КП

Политика | 11:46, 25.07.2018
 Поделиться

Поделиться в

Вчора, 24 липня, на позачерговій сесії міськради депутат Андрій Карбасов оголосив про об’єднання депутатів — представників містоутворючих підприємств. Так, було створено нову депутатську групу «Енергія змін». До неї вже увійшло 10 осіб: 4 від ЗАЕС та 6 від ЗаТЕС.

— Мета групи –  за короткий період вивести місто з комунального колапсу, — підкреслив Андрій Карбасов. —  Запровадити проекти по ремонту ліфтів, покрівель, доріг та інше.

Інші депутати теж можуть приєднатися до «Енергії змін».

Головою новоствореної групи став Андрій Карбасов, його співголовою – Сергій Сідаш.

Окрім цього, в Енергодарі створять нове комунальне підприємство «Тепловодоканал». Як розповів начальник УКВ Олег Гордевич, це потрібно для реформування системи ЖКГ міста, що дасть можливість розрахувати нові тарифи, поліпшити якість послуг, контролювати поставки тепла та води.

Депутат Сергій Хоролець був проти створення « Тепловодоканалу». Він впевнений: це зробить банкрутом КП ПКВ. Адже в місті вже створені КП «Міськзеленбуд» КП «Чисте місто», КП «Комунальні системи», які забрали частину функцій у ПКВ. Сергій Хоролець нагадав присутнім, що в Енергодарі є КП з тою ж самою назвою – «Тепловодоканал». Не дивлячись на те, що в 2013 році воно було ліквідовано рішенням сесії, процес закриття підприємства триває і досі. Для чого створювати ще одно – незрозуміло.

Втім, питання набрало необхідну кількість голосів депутатів.

Також депутати проголосували за виділення коштів на погашення заборгованності перед ПАТ «ДТЕК Дніпроенерго» (2,9 млн.грн.), ВП ЗАЕС ДП «НАЕК «ЕНЕРГОАТОМ» (9,9 млн.грн.), ПАТ «Запоріжжяобленерго» (5,1 млн.грн.).

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: