Серед переможців конкурсу «Батько року»- двоє енергодарців

Общество | 15:10, 11.09.2017
 Поделиться

Поделиться в

У 2017 році у Запорізькій області  вперше було проведено обласний конкурс «Батько року». Його мета — підвищення ролі батька у вихованні та розвитку дитини, популяризації сімейних цінностей та відповідального батьківства.
Участь у конкурсі взяли 133 чоловіки з міст та районів області, які своєю діяльністю здійснюють значний внесок у розвиток державотворення, економіки, освіти, культури, спорту, є лідерами у різних галузях, впливають на громадське життя області.

За підсумками конкурсу лауреатами у сімнадцяти номінаціях стали 46 чоловіків, серед яких – двоє жителів Енергодара. У номінації «Батько – спортсмен» кращим став тренер з вільної боротьби СОК ВП «Запорізька АЕС»  Станіслав Тілінін.  У номінації «Батько — керівник підприємства» перемогу здобув приватний підприємець Андрій Гонітель.

Нагородження переможців у Запорізькій ОДА відбудеться напередодні Всенародного дня батька — 15 вересня. В Енергодарі переможців планують привітати 21 вересня, під час чергового засідання виконавчого комітету.

Джерело:  сайт міськради

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: