Рятувальники дбають про безпеку громадян під час відпочинку на водних об’єктах

Общество | 21:18, 17.08.2017
 Поделиться

Поделиться в

З кожним днем все більше людей відвідують лісові масиви та  місця відпочинку біля води. Але більшість із них частіше нехтує попередженнями рятувальників та віддає перевагу стихійним місцям відпочинку.

Тому, щоб попередити виникнення надзвичайних подій на водних об’єктах міста Енергодара, що в Запорізькій області, а  також навчання громадян основам безпечної життєдіяльності, виховання у населення свідомого ставлення до власної безпеки та безпеки оточуючих, 16 серпня рятувальники спільно з органами місцевого самоврядування та волонтерами міського центру соціальних служб для сімей, дітей та молоді провели профілактичний рейд по акваторії Каховського водосховища. До рейду також долучились представники засобів масової інформації.

Особлива увага приділялась місцям стихійного відпочинку та несанкціонованим пляжам. Фахівці ДСНС відвідали найбільш  популярні серед відпочивальників місця відпочинку, а саме — міський пляж «Сонячний», прогулянковий канал уздовж вулиці Набережної тощо.

Під час профілактичного заходу рятувальники спілкувались з громадянами щодо правильного поводження не тільки на воді, а й на березі. Закликали дотримуватись правил безпеки, а саме:  не заходити у воду у стані алкогольного сп’яніння; діти повинні купатися обов’язково під наглядом дорослих;  не можна запливати за обмежувальні знаки;  не слід купатися наодинці. Кожному співрозмовнику вручили пам’ятки з правилами безпеки під час перебування на воді.

Не залишили без уваги надзвичайники й батьків із маленькими дітьми. Сім’ям,  що були на відпочинку, рятувальники надали значну кількість інформації щодо безпечного відпочинку їхніх дітей біля води.

Джерело: ГУ ДСНС України у Запорізькій області

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: