Рятувальники відзначили професійне свято

Общество | 22:01, 14.09.2018
 Поделиться

Поделиться в

З нагоди святкування Дня рятівника сьогодні в КДЦ «Молодіжний» пройшли урочисті збори.

З вітальним словом до присутніх звернулися представники міської ради, адміністрація містоутворюючих підприємств, командир військової частини, керівники лісового господарства, управління освіти та духовенство.

На урочистостях нагородили кращих працівників частин.

Нагрудним знаком «За відданість пожежній справі» нагороджено начальника караулу 32-ДПРЧ з охорони об’єкту майора служби цивільного захисту Євгена Анцифєрова та начальника чергової зміни ОКВ 1-ДПРЗ  майора служби цивільного захисту Михайла Концура.

Грамоту Головного управління ДСНС України у Запорізькій області отримала диспетчер 32-ДПРЧ рядовий служби цивільного захисту Мирослава Кисельова. Оголошено подяку Головного управління ДСНС України у Запорізькій області інспектору 13-ДПРЧ лейтенанту служби цивільного захисту Владиславу Мальованому.

За високопрофесійне виконання службових обов’язків, досягнення високих результатів у службовій діяльності, а також з нагоди Дня рятівника, цьогоріч заохочено 62 співробітника пожежних підрозділів міста, з них 49 рятувальників заохочені правами керівництва 1-ДПРЗ Головного управління ДСНС України у Запорізькій області, 13 вогнеборців нагороджені листами подяки та цінними подарунками від Енергодарського міського голови.

Під час урочистих заходів Кубком переможця нагородили 3 караул 13-ДПРЧ Головного управління ДСНС України у запорізькій області за зайняте перше місце у змаганнях з пожежно-прикладного спорту серед підрозділів 1-ДПРЗ у 2018 році. Кубок переможця також отримала 31-ДПРЧ з охорони об’єктів за зайняте перше місце у спартакіаді серед підрозділів 1-ДПРЗ у 2018 році.

Також, у порядку заохочення присвоєно на один ступінь вище спеціальне звання старший прапорщик служби цивільного захисту Юрію Полякову – водію 31-ДПРЧ з охорони об’єктів. Достроково присвоєно чергове спеціальне звання молодшого начальницького складу старший прапорщик служби цивільного захисту Юрію Романову – командиру відділення 31-ДПРЧ з охорони об’єктів. Присвоєно чергове спеціальне звання старшого начальницького складу майор служби цивільного захисту Максиму Альошину та Дмитру Лойку – провідним фахівцям відділення цивільного захисту 31-ДПРЧ з охорони об’єктів.

Почесні гості у своїх привітаннях наголошували, що «рятувальник» – це покликання мужніх та сильних духом людей, яке вимагає самопожертви та відданості обраному покликанню, бути готовим жертвувати власним спокоєм заради життя і безпеки громадян. Також дякували за службу, оперативність, професіоналізм, злагоджену роботу під час ліквідації надзвичайних ситуацій та побажали мирного неба, достатку та поменше тривожних викликів.

Джерело: сайт ДСНС

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: