Рятувальники розповіли випускникам про професію

Общество | 20:02, 17.03.2018
 Поделиться

Поделиться в

16 березня рятувальники 13-ДПРЧ Головного управління ДСНС України у Запорізькій області провели профорієнтаційну зустріч з учнями 8-10-х класів Енергодарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2. На заході також були присутні шкільні методисти з профорієнтації, педагоги та журналісти.

На початку зустрічі виступив начальник міської пожежної частини, підполковник служби цивільного захисту Олег Панасенко, який ознайомив присутніх з особливостями роботи оперативно-рятувальної служби, навів статистику надзвичайних подій по місту, області та взагалі Україні, про врятовані людські життя, запропонував учням у майбутньому поєднати своє життя з рятувальною справою. «Рятувальники – це професіонали, які діють в абсолютно різних сферах нашого буденного життя, роблячи його більш безпечним і спокійним кожного дня», — наголосив Олег Панасенко.

Наступним виступаючим став випускник Національного університету цивільного захисту України, лейтенант служби цивільного захисту Мальований Владислав. Він ознайомив присутніх дітей та педагогів з навчальними закладами системи ДСНС, де готують кваліфікованих рятувальників, а також розповів порядок вступу до ВНЗ. «Курсантам створено усі необхідні умови для навчання. Вони проживають в сучасних та комфортних гуртожитках, забезпечуються щоденним 3-х разовим харчуванням, безкоштовним лікуванням, щомісячно отримують грошове забезпечення та мають змогу весело та цікаво провести свій час, займаючись у найрізноманітніших самодіяльних художніх колективах створених при університетах, також відвідуючи спортивні секції, читальні зали. Однією із основних переваг є обов’язкове працевлаштування випускників в підрозділах ДСНС України з одночасним присвоєнням спеціального звання лейтенант служби цивільного захисту. Навчання на денній формі зараховується до загального стажу проходження служби. Особи рядового і начальницького складу ДСНС України під час проходження служби (навчання) звільняються від військового обов’язку та перебувають на спеціальному обліку ДСНС України» — розповів випускник НУЦЗ України, Владислав Мальований.

Кожна розповідь супроводжувалася показом відеоролику, а саме про роботу пожежних підрозділів міста Енергодар та ВУЗи України, які готують фахівців з цивільного захисту. На завершення зустрічі діти подякували рятувальникам за змістовний захід, а також пообіцяли подумати на рахунок вибору майбутньої професії

Джерело: сайт ГУ ДСНС України в Запорізькій області

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: