Рятувальники ліквідували умовну пожежу на ЗаТЕС

Общество | 09:21, 28.03.2017
 Поделиться

Поделиться в

27 березня рятувальники підрозділів 1-ДПРЗ з охорони об’єктів Головного управління ДСНС України відпрацювали порядок дій при виникненні нештатної ситуації, що призвела до умовну пожежу на ДТЕК Запорізької ТЕС.

20170327_103301

Згідно з тактичним задумом, займання виникло через розрив мастилопроводу системи змащення вала турбіни (ТГ-№5) в районі генератора і загоряння масла зі стіканням його на нижчі позначки.

На момент прибуття перших підрозділів пожежа пошириться на площу близько 250 кв. м. Дільниці цеху на якому виникла пожежа сильно задимлені, пожежа поширилась на обладнання по обслуговуванню турбогенератора. У відведений на тренування час рятувальники грамотно ліквідували осередки умовної пожежі.

«Подібні протипожежні тренування проходять згідно з планом, раз у квартал. Основною метою є відпрацювання алгоритму дій рятувальників в умовах надзвичайної ситуації. Навчання показали високий рівень підготовки рятувальників», — прокоментував начальник з ОР та ЦЗ 1-ДПРЗ Головного управління ДСНС України у Запорізькій області з охорони об’єктів, підполковник служби цивільного захисту Сергій Лукашов.

За повідомленням ГУ ДСНС у Запорізькій області

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: