Рятувальники ДСНС влаштували для енергодарців показові виступи

Общество | 12:26, 14.09.2018
 Поделиться

Поделиться в

Традиційна акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти» пройшла сьогодні на площі перед МПК «Сучасник»

Щоб подивитись на показові виступи, на площу прийшли учні молодших класів — організовано. До них приєдналися ті глядачі, які випадково проходили поруч, та не змогли залишити поза увагою яскраву презентацію. Пожежні продемонстрували свій арсенал техніки та обладнання: від спеціально оснащених автівок до сучасного інструменту, який стає в нагоді за виникнення будь-яких надзвичайних ситуацій, і це — не лише пожежі.

Звичайно, всім цим треба вміти користуватися, мати відповідну професійну підготовку, бути фізично сильним і витривалим, а ще — морально та психологічно готовим до виконання завдань, які пов’язані з величезними ризиками.

Так, рятувальники гасили полум’я різноманітними способами, різали метал, проходили крізь вогонь, стрибали з висоти. Малеча зустрічала це захопленими оплесками — мабуть, не один і не два хлопчики почали мріяти про професію пожежного!

Подібні акції показують, як професіонали долають наслідки аварій та пожеж, але краще — попереджувати НС. Саме профілактика виникнення надзвичайних ситуацій є основною метою сьогоднішньої презентації. Ну і в такий спосіб — яскравим виступом — починається новий рік співпраці наших рятувальників з закладами освіти Енергодара.

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: