Що? Де? Коли? Розпочато роботи з ремонту покрівель житлових будинків

Общество | 11:12, 17.08.2017
 Поделиться

Поделиться в

За інформацією сайту міськради рішенням Енергодарської міської ради виділено кошти на проведення капітального ремонту 29 покрівель житлових будинків. Сьогодні вже розпочато ремонтні роботи на 15 з них.

За словами заступника міського голови Василя Разводова, на початку поточного року було проведено аналіз звернень громадян з питання протікаючих покрівель, які надходили на адресу міської влади з 2014 року. З них було відібрано адреси будинків, покрівлі яких знаходяться у найбільш занедбаному стані і потребують термінового капремонту. Після чого фахівцями ПКВ та замовника послуг — Управління комунальної власності міської ради, було проведено спільне комісійне обстеження, підготовлена ​​проектно-кошторисна документація та проведена експертиза проектів.

cjhj

vv

Василь Разводов зауважив, що до відбору підрядних організацій, які здійснюють ремонт покрівель, замовник поставився з усією відповідальністю. Підрядники попереджені про необхідність оперативного та максимально якісного виконання ремонтних робіт, дотримання техніки безпеки та особисту відповідальність. Ремонтні роботи будуть здійснюватися під чітким контролем замовника та представників технічного нагляду. На кожному будинку, де ведуться ремонтні роботи, розміщено оголошення із зазначенням фірми-підрядника та замовника робіт.

Як відомо, наприкінці березня поточного року розпорядженням міського голови від 31.03.2017 №96-р було затверджено плани-графіки поточних і капітальних ремонтів об’єктів житлово-комунального та соціально-культурного призначення на 2017 рік. У документі детально розписано об’єм ремонтів покрівель, під’їздів, міжпанельних швів із зазначенням конкретних адрес і термінів виконання. Ознайомитися із розпорядженням можна на сайті Енергодарської міської ради.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: