Родичі отримали від полоненого Євгена Панова листа

Общество | 13:14, 28.10.2017
 Поделиться

Поделиться в

На своїй сторінці в соцмережі брат полоненого РФ Євгена Панова Ігор Котелянець опублікував листа: «…від Жені з Сімферопольского СІЗО надійшов новий лист».

«Не знаю як почати, не вмію я писати листи. По-перше прошу вибачити мене за помилки, але хочеться писати українською мовою. По-перше хочу привітатися з Україною, моїм містом Енергодаром, і зі всіма, хто мене підтримує, та ще пам’ятає. Зараз вже ніч, 3 жовтня. Вільного часу тут багато, але чомусь словосполучення «вільний час» тут не до місця, тут час пустий якийсь. Саме пустого часу тут багато. Коли немає ніяко інформації, немає радіо, газет, телебачення, не кажучи про інтернет. Коли сусід по камері ледве говорить російською мовою, залишаєшся на одинці зі своїми думками. Не відомо як там твої друзі, родина, моя кохана дружина. Це буде важко. Не буду більше про себе та про «тюрму», а то лист виходить якийсь сумний. Я тримаюся та сподіваюся на краще. Якщо не сподіватися, то і жити не треба. Та не тільки я тримаюся та сподіваюся, тут багато людей, які люблять Україну, за що і опинилися за гратами.
До мене все ж доходить трохи інформації, що мене не забули, підтримують та вимагають мого звільнення. Я не знаю як висловити слова подяки, не можу підібрати слів, але я дуже вдячний всім вам! Але ж як буде, на все воля Бога.
Не знаю як написати, щоб це не виглядало як на передвиборчих мітингах, коли на суді запитують громадянство, мені дуже приємно казати Гражданин Украины. Деякі з суддів теж у минулому наші співгромадяни, але невиліковні хворі якісь. Так ось хотілося би щоб усі ці громадяни України казали з гордістю, що вони Громадяни України.
Ось щось трохи накреслив, ще не відомо вдасться передати цього листа чи ні, може на шмоні (шмон – обшук) відберуть. Перші півроку неможливо було щось передати.
Україна, Енергодар до зустрічі, сподіваюся це колись відбудеться. Ще раз усім дуже дякую, усіх кохаю.
Слава Україні! Слава Народу України! Будем жить!
Панов Є.А. 3.10.2017 »

Нагадаємо, що на сайті місцевих петицій триває збір підписів для «Звернення до Президента України, щодо обміну Євгена Панова». «Просимо Вас, іниціювати питання з обміну Панова Є. на російських затриманих або полонених, які сидять в українських тюрмах. Серед яких фсбшники В. Кузнецов і А. Кулуб, яких затримали в Херсонській обл. службовці 56 бригади, де служив Панов Є. у 2015 р, захищаючи Україну від російських окупантів або інших полонених військових РФ. Сподіваємося на Вашу здатність вирішити це питання». Петиція поки що набрала 44% підписів.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: