Результати змагань на Кубок Діда Мороза БК «Атака»

Общество, Спорт | 18:15, 25.12.2017
 Поделиться

Поделиться в

Победители соревнований из бойцовского клуба «АТАКА»

В суботу СК «Атака» проводив змагання на Кубок Діда Мороза, і ось  — результати.

Бійці клубу «Атака», що завоювали бронзові медалі: Власенко Лев, Бордокие Денис, Корнієц Валерій. «Срібло» —  Стритович Матвій, Петров Ярослав, Федчак Кирило, Ярмоленко Илля, Сватко Іван, Курбанов Назім, Детушев Ростилав, Порошин Петро, Клясюк Володимир, Пугачов Роман, Пеляк Євген. «Золото» — Тикшаева Олена, Шевченко Єлізавета, Кравчук Артем, Скакун Єгор, Кость Тимофій, Васильєв Анатолій, Спірін Даніїл, Денесюк Глеб, Денисенко Ярослав, Зайченко Владислав.

Звання «Найвидовищніший бій змагань» отримав поєдинок між Зайченком Владиславом (БК «АТАКА», Енергоар) та Бакланом Олексієм (СК «Оріон», м. Миколаїв), в якому Зайченко В. достойно переміг. Відзначимо, що  Зайченко Влад — багаторазовий чемпіон України з тайського боксу,  кікбоксингу К-1, але через серйозну травму тривалий час не міг займатися та брати участь в змаганнях. Але  сила волі, прищеплена  Олексієм Фурмановим, повернула Влада в ряди спортсменів.

В рамках турніру проходили бої «За Чемпіонські пояси» в категориї «Юний Чемпіон» з Кхмерського боксу серед найкращих юних боксерів України, яких відбирали протягом 2017 року.В них взяли участь і двоє  наших спортсменів — вихованці Олексія Фурманова, тренера БК «АТАКА»  — Іван Пугачов та Анатолій Васильєв. Пугачов Іван боксирував в розділі К-1 дійшов до фіналу, але програв, поступившись Чемпіонським поясом боксеру з Мелитополя.

А ось Анатолій Васильєв на прізвисько «Директор» переміг та завоював Чемпіонський пояс ного Чемпіону 2017 року.  Анатолій боксирував в найбільш жорсткому розділі «Бокатор», де дозволена будь-яка ударна техніка — руками, ногами, колінами, локтями, головою, можливі підсічки та броски, заборонена лише боротьба на килимі. Анатолій Васильєв зумів нав’язати супернику свою тактику и гідно переміг у двобої.

В планах спортсменів БК «АТАКА» — участь в Чемпіонаті України  ISKA  з кікбоксингу і тайського боксу в лютому 2018г.,  в березні — Чемпіонат України з кікбоксингу WPKA, проведенння на базі БК «АТАКА» Чемпіонату Запорізької області з кхмерського боксу в квітні 2018г. участь в Чемпіонаті світу  з кікбоксингу і тайському боксі ISKA  — в травні 2018г.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.