Ремонт покрівлі на Курчатова, 6 — під «Громадським контролем»

Общество | 22:40, 31.07.2018
 Поделиться

Поделиться в

На Курчатова, 6 розпочався ремонт покрівлі. І це, безперечно, новина гарна. У випадку, якщо ремонт виконується якісно.

Щоб перевірити, чи так це, на місце подій відправилися активісти «Громадського контролю» — озброєні квадрокоптером! Зняте в такий спосіб відео про роботу на даху наштовхнуло на роздуми — що відбувається?!

На думку Олександра Дєвочкина, керівника ГО «ГК», будівельники припустилися помилок (чи порушень) при виконанні робіт, що може стати причиною подальших «енергодарських потопів».

Крім того, що хлопці подивилися на процес роботи, вони знайшли документацію, яка була розміщена у вільному доступі в Інтернеті. Так, стало відомо, що вартість ремонту становить 640 тисяч гривень. а виконувати його буде фірма з м. Дніпро «Л.Д.сервіс»

31 липня ввечері на Курчатова, 6 відбулися імпровізовані збори громадських активістів, мешканців будинку, преси та представника будівельної фірми.

Олександр Дєвочкін поцікавився, чому бетонну суміш(стяжку) поклали просто на старе покриття даху? Будівельник, представник фірми  відповів, що то все тимчасово, роботи на тій ділянці ще не виконуються. А стяжка — то не стяжка, то для підстраховки, а от коли почнуть там ремонтувати, то все приберуть.

Відповідь Олександра не задовольнила, тому він звернувся по черзі до заступника міського голови Василя Разводова, а потім, після «переадресації», до начальника УКВ Олега Гордевича. Йому порадили не заважати працювати.

Мешканці будинку поскаржилися на те, що ремонтники не прибирають у дворі після роботи — на дорозі залишилися купки бетону, а особливо велику підгребли до бордюра та спорудили з’їзд… Ну як «спорудили» — просто розрівняли гірку.

Після 18.30 у дворі з’явився місцевий депутат Сергій Холод. Вислухавши претензії та побоювання активістів, він погодився з тим, що люди мають право отримувати відповіді на свої резонні питання. В першу чергу він спробував дізнатися, хто взагалі відповідає за проведення капремонту покрівлі, а також — хто здійснює технягляд. Дзвінки Разводову та Гордевичу були малоінформативними: Разводов чомусь сказав, що за капремонти відповідає… Холод, а Гордевич ніяк не міг пригадати прізвище того, з ким підписував договір про технагляд. Тому довелося звертатися напряму до міського голови Павла Музики. Так, через п’яте на десяте, дізналися те, про що здогадувались: «технічно наглядає» Валерій Пушкарьов!

До речі, він теж з’явився у дворі. І запевнив, що дійсно наглядає за проведенням робіт. Поділився секретом (скоріш за все, НЕ секретом), що всі підрядники намагаються «втюхати» замовнику «шопопало». Хтозна, може, обряд у них такий є…

Але Валерій Пушкарьов суворий та невмолимий: бачить помилки і не підписує актів виконаних робіт, а в процесі — вносить зауваження до спеціального журналу. До речі, сьогодні зауваження були, але писати їх не було у що. Журнал пообіцяли завтра вранці…

До дискусії протягом вечора підтягувалися різні люди — мешканці, активісти, преса, депутат, технягляд… Телефоном велися не дуже приємні розмови, висловлювалося взаємне невдоволення та навіть неприкрите роздратування. Дуже прикро, що все це відбувається навколо такої простої речі — даху, під яким живуть наші люди, енергодарці, які заслуговують, щоб їм на голови нічого не капало.

 

 

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: