Реклама на ТБ не допомогла КП ПКВ стати прибутковим

Общество | 18:55, 20.04.2018
 Поделиться

Поделиться в

Згідно звіту в.о. гендиректора  КП ПКВ О. І. Колеснікова, підприємство у 2017 році «спрацювало зі збитком у розмірі 14 880,00 тис. грн».

У звіті, представленому на розгляд членів виконокму 20 квітня, зазначено таке: «Витрати по підприємству за 2017 рік склали 260 221,60 тис. грн.» Наданий також перелік — куди і скільки грошей вкладено.

Серед інших — такий пункут: «витрати на рекламу, організаційно-технічні послуги, обслуговування та ремонт необоротних активів, послуги охорони, інформаційні послуги та інше – 406,50 тис. грн. » Цікаво, що все це вказано одним рядком, хоча левова доля, а це — 317 тисяч 424 гривні  — було спрямовано на сплату послуг телеканалу EnTV «Оріон».

Це — ефірний час, виготовлення сюжетів та рекламних роликів.

Тобто, на охорону, організаційно-технічні послуги, обслуговування та ремонт необоротних активів — всього 89 тисяч гривень на рік або по 7, 5 тисяч гривень на місяць? В той же час, на телесюжети витрачено в середньому по 26 з половиною тисяч на місяць.

Цікаво, що й інші ЗМІ не обділяли наших комунальників увагою. Щоправда, не на всі витрачалися кошти. Можливо, тому й зміст публікацій дещо відрізнявся.

 

 

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: