Радник міського голови та один з членів виконкому будуть обрані з числа учасників АТО

Общество | 15:45, 28.12.2017
 Поделиться

Поделиться в

27 грудня міьский голова Павло Музика з своїми заступниками та керівниками відділів та служб провів зустріч з учасниками ато. Таких зборів атовці вимагали вже давно, адже накопичилося багато питань, які потребують якщо не вирішення, то хоча б надання повної інформації. В першу чергу ветерани зазначили, що їх турбують не лише питання отримання пільг, а взагалі ситуація в місті. Спочатку питання носили досить абстрактний характер, нагадуючи «Хто винен та що робити?» Але була і конкретика. Вадим Ридун запитав, чи вдалося досягти взаємопорозуміння в депутатському корпусі? Мер відповів – так.

Цікавилися учасники АТО долею комунального підприємства ПКВ, а також – коли енергодарці побачать звіти про його діяльність. Обговоривши загальноміські теми, атовці перейшли до реалізації соціальних гарантій учасникам бойових дій. Протягом двох років не може вирішитись питання виділення земельних ділянок. Переписка з областю та кабміном не дала результату – на сьогодні лісництво не готове передавати землі лісу в комунальну власність, як це передбачено генеральним планом Енергодара. Павло Музика запропонував атовцям підключитись до роботи та переконати керівництво Кам`янсько-Дніпровського лісового господарства піти назустріч місту.  Ветерани висловили готовність та навіть назвали приблизну дату зустрічі – 25 січня. Що стосується іншої землі, яка придатна для виділення учасникам АТО під житлове будівництво – по дорозі на профілакторій ЗАЕС, то початок роботи з проектування запланований на 2018 рік. Торкнулися і теми виділення ділянок під дачі в районі «білих пісків». Присутній на зборах депутат Артем Дубков пояснив: є підозра, що відділ архітектури розробив проект з порушенням законодавства, тому депутати зняли його з розгляду.

Крім того, що землю таки почнуть видавати, атовці сподіваються, що підведення комунікацій місцева влада візьме на себе. Перший заступник міськог голови Ігор Курдя пообіцяв, що так і буде.

На жаль, вже зараз зрозуміло, що землі на всіх не вистачить. Тому ветерани АТО звернулися до мера з проханням подумати про альтернативні варіанти, наприклад, грошової компенсації. Так само гстро не вистачає в місті і житла, причому не лише атовцям. Це питання почне вирішуватись за рахунок реконструкції гуртожитка по Будівельників 5. Атовці пропонують розробляти й інші варіанти, включаючи й будівництво нового будинку.

На зустрічі атовці та Павло Музика домовились про те, що учсаники бойових дій на загальних зборах оберуть та запропонують кандидатури радника міського голови з питань АТО та члена виконкому, поки Євген Панов знаходиться в полоні. Насамкінець у атовців була змога озвучити свої нагальні потреби – їх записали та вирішення взяли на контроль. Наступну подібну зустріч в такому форматі Павло Музика запропонував провести за два місяці.

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: