Проведено рейд по виявленню карантинних рослин

Общество | 22:03, 8.08.2018
 Поделиться

Поделиться в

З метою попередження виникнення алергічних захворювань населення міста Енергодара розпорядженням міського голови від 12.06.2018 № 198-р затверджено План заходів щодо локалізації та ліквідації карантинних рослин та бур’янів на території міста протягом вегетаційного періоду (червень-жовтень), а також закріплено території міста за підприємствами та організаціями для знищення вогнищ карантинних рослин та бур’янів.

8 серпня 2018 року, в рамках виконання Плану заходів, проведено щомісячний рейд-перевірку по виявленню вогнищ та знищенню карантинних рослин та несвоєчасним покосом трави. Під час рейду обстежено територію навколо недобудованого гуртожитку на проспекті Будівельників, №7, відносно якої надійшло звернення від жителів міста. Наразі траву на прибудинковій території викошено працівниками комунальних служб.

Також обстежено території, прилеглі до колишнього центрального відділення ПриватБанку (пр.Будівельників), банно-прального комбінату, МПК “Сучасник”, прибудинкову територію на вул.Центральній, 2, вул.Набережній за будинками та над перголами. Повторно обстежено територію пустиря за будівлею ТЦ “Дар”.
За результатами рейду власників торгових об’єктів та керуючу компанію ТОВ «Місто для людей Енергодар», на території яких виявлено порушення фітосанітарного стану, буде попереджено про необхідність їх усунення.
На обстеженій території, закріпленій за КП «ЦД «Промінь», вогнищ карантинних рослин не виявлено.

Джерело: сайт міської ради

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: