Профспілка ВП ЗАЕС готова відстоювати інтереси атомщиків-мешканців міста

Общество | 15:16, 8.06.2018
 Поделиться

Поделиться в

Ситуацівю в місті визнали «неприпустимою» та готові вдатися до «біль рішучих дій»: такі пунки містить постанова екстреного засідання профспілкового комітету ВП ЗАЕС.

Нагадаємо, вчора в кабінеті мера Павла Музики голова профспілки атомної станції Микола Захаров категорично відмовився підтримувати ідею заведення у місто Енергодар керуючих компаній.

Вже сьогодні він зробив конкретні кроки, які тільки підтвердили його позицію: 8 червня пройшло позачергове засідання профспілки. На ньому обговорювалися останні події, а також — становище в місті. Це — не лишепро керуючі компанії, а й про полив, покрівлі, дороги, туалети. «Соціально-економічне становище» як раз включає в себе всі ті проблеми, з якими щодня стикаються та намагаються боротися енергодарці.

Отже, профспілка ЗАЕС  висловила готовність добиватися справедливості усіма законними способами, а саме:

«Профспілковий комітет ППО ВП ЗАЕС вважає, що соціально – економічна ситуація, яка склалася в місті, недопустима.
Провести роз’яснювальну роботу щодо ситуації в м. Енергодар із працівниками ВП ЗАЕС — членами профспілки, як жителями цього міста.
Звернутися до членів профспілки з пропозицією підтримати дії профспілкового комітету ППО ВП ЗАЕС щодо виходу із кризової ситуації.
ППО ВП ЗАЕС залишає за собою право, у випадку ігнорування владою міста позиції громадськості, перейти до більш рішучих дій, в рамках чинного законодавства України, аж до ініціювання питання про дострокове припинення повноважень міського голови.
Для запобігання будь яких політичних маніпуляцій, профспілковий комітет доводить до відома, що всі акції будуть проводитись тільки в неробочий час без перешкоджання роботи підприємства.
Розмістити дану інформацію у всіх ЗМІ та звернутися до профспілкових організацій міста щодо підтримки даної ініціативи.»

Одразу зазначимо, що акція «#Дістало 2.0» запланована на понеділок, 11 червня, на 17.30. Активісти запрошують енергодарців підходити до мерії.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: