Про що атовець мера питав?

Общество | 16:49, 4.07.2017
 Поделиться

Поделиться в

Сьогодні на особистий прийом громадян до мера прийшов учасник бойових дій Михайло Гладков. Бойові побратими, що зараз знаходяться в АТО, делегували його з`ясувати, як просувається виділення землі, наприклад, в районі 10-А. А також, чому на 13 сесії депутати перенесли розгляд питання виділення землі під дачне будівництво в районі так званих «білих пісків» .

Павло Музика відповів, що депутати захотіли просто розібратися. По-перше, чому саме цим атовцям виділяються ділянки, адже всього в Енергодарі зареєстровано 255 учасників АТО. Михайло Гладков нагадав про ситуацію з виділенням землі під житлову забудову по вулиці Молодіжній — тоді теж ділянок було всього 19, а більша частина атовців пропонувала дочекатися, коли знайдеться земля для всіх. «Ми тоді не займалися землею в районі 10-А вплотну, а зараз займаємось і хочемо довести діло до кінця», — пояснив голова. Хоча, наскільки відомо з публікацій у ЗМІ, питанням району 10-А займаються вже протягом двох років, хоча, дійсно, «плотність зайнять» могла бути різною.

00048.00_02_20_14.неподвижное изображение002

Ще одна причина переносу питання  — законність виділення землі на тій території. Хоча В`ячеслав Кравчук, начальник відділу земельних відносин, стверджує, що все виконано з дотримання норм. Щоб довести це нашим недовірливим депутатам, буде зроблено деталізацію проекту. Щодо водовідведення: генеральним планом передбачено намив піску вздовж берега, так що місцями межі ділянок будуть навіть далі, ніж в 100 метрах від води. На питання, чи будуть внесені якісь зміни в проект, начальник відділу земельних відносин відповів «ні — лише деталізація»

00048.00_02_49_16.неподвижное изображение003

 

Крім землі, атовець цікавився питаням безпритульних собак та станом поливу в місті. Щодо першого, міский голова показав, що в місті планується виділення коштів на стерилізацію, яка вже проводилася і мала позитивний ефект для зменшення популяції тварин. Зрозуміло, що лише стерилізацією ситуацію не вправити. Тож Павло Олексійович запропонував активному атовцю прийти на зустріч з волонтерами зоозахисної організації та  поспілкуватися на цю тему.

Про полив Павло Музика сказав таке: в різних районах свій графік включення води. Його мають опублікувати у ЗМІ — щоб люди знали. коли чекати. А щодо поливу асфальту — так і є, необхідна реконструкція. А взагалі згадав про офіційне опитування населення щодо задоволеності енергодарців роботою комунальників. Результати показали: лише 30% населеня незадоволені роботою КП. В той час як роботою медиків незадоволені аж 80!

Михайло Гладков також  запропонував допомогу в патрулюванні прилеглих лісів, які останнім часом потерпають від пожеж. Так, представники Національного корпусу вже виходили для патрулювання, але 5 осіб було явно недостатньо, собливо у спеку. Міський голова запевнив, що питання під контролем, є домовленість з силовими структурами та громадськими організаціями щодо запобігання виникнення лісових пожеж. Наприклад, планується патрулювання, в тому числі з залученням національної гвардії. А також — обмеження руху на Іванівку через ліс шляхом встановлення КП. Крім того, місто виділяє пожежним пальне, щоб вони могли виїжджати на тушіння пожеж. А от з чим проблема, так це з лісниками — працюють всього 5% від потрібної кількості людей, а весь обсяг робіт з розчищення лісу та висаджуванню нових дерев не виконується. Це значно ускладнює роботу і з профілактики, і з ліквідації пожеж.

 

 

 

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: