Про майбутнє бібліотек в регіоні розповіла Дружина Президента

Общество | 20:15, 30.09.2016
 Поделиться

Поделиться в

Сьогодні, 30 вересня, у Всеукраїнський день бібліотек, Перша леді Марина Порошенко разом із Міністром освіти і науки України Лілією Гриневич та головою Запорізької облдержадміністрації Костянтином Брилем презентували проект шкільної Медіатеки. Ця бібліотека нового зразка була започаткована як складова частина трирічного науково-педагогічного експерименту в Запорізькій області.

Така бібліотека має бути не лише місцем для зберігання книжок, а й інтерактивним центром, що оточить усіх відвідувачів інформацією високої якості. Цей проект створив прикладну модель, за якою можна буде облаштувати Медіатеки в школах по всій Україні.

Як пояснив голова Запорізької облдержадміністрації, в рамках експериментального освітнього проекту «Розвиток інклюзивного освітнього середовища» вже до кінця цього року традиційна бібліотека однієї з сільських шкіл регіону буде реконструйована: приміщення матиме сучасний комфортний дизайн та надаватиме більш широкий спектр послуг. Оновлена бібліотека буде обладнана комп’ютерами з доступом до мережі Інтернет, матиме принтер, ксерокс, а також зручний інтерактивний простір, тобто зону відпочинку.

Вартість створення такого Медіацентру становить приблизно 375 тисяч гривень.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: