При навчальних закладах міста діють безкоштовні курси української мови

Общество | 12:48, 5.02.2018
 Поделиться

Поделиться в

Під час звіту міського голови Павла Музики перед територіальною громадою міста Енергодара у грудні 2017 року на адресу міської влади надійшло звернення щодо організації курсів з вивчення української мови при закладах загальної середньої освіти. 
    За інформацією управління освіти Енергодарської міської ради, з метою подальшої активізації роботи у напрямку розвитку і розширення сфери функціонування української мови розроблено ряд заходів з популяризації української мови у закладах освіти. 
    У закладах загальної середньої освіти міста з навчанням мовою національних меншин (російською), до яких належать ЕЗОШ №2, ЕНВК№5, ЕБЛ та ЕНВК «ДНЗ-ЗНЗ»№9, організовано курси з вивчення української мови для вчителів та батьків учнів, які виявили бажання. Саме у цих закладах найбільша кількість відвідувачів курсів. Менш затребувані курси з вивчення української мови у закладах з двомовною формою навчання, до яких належать ЕЗОШ №4 та ЕНВК «ЗНЗ І ст.- ДНЗ» №6. 
    Більшість масових виховних заходів у закладах освіти, зокрема, національно-патріотичного спрямування, проводяться українською мовою, що також сприяє її популяризації та поширенню.  
    Окрім того, до Програми розвитку системи освіти міста Енергодара на 2016-2018 роки включено розділ «Розвиток і функціонування української мови», яким передбачено створення умов для розвитку української мови, реалізації конституційних гарантій на її вільне функціонування.
Джерело: сайт міськради

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: