Працівники КП ПКВ вивчають зміни в законі про комунальні послуги

Общество | 16:23, 14.02.2018
 Поделиться

Поделиться в

8-го лютого на сайті Прозорро з’явився тендер про навчальний семінар у Києві для робітників КП ПКВ.  Тема семінару «ЖКГ України: нове законодавство, управління, облік». Тренінг проходитиме два дні – 14 та 15 лютого, влаштувало його ТОВ «Укржитлоексплуатація». Коштуватиме це комунальному підприємтсву 12 150, 00 грн.

Телефоном генеральний директор КП ПКВ Катерина Хоменко розповіла, що до Києва поїхали три фахівці – начальники планово-технічного, юридичного, економічного відділів. Робітники КП відвідують подібні тренінги за потреби. Наприклад, на цей тренінг фахівці поїхали через питання підвищення тарифів.

На сайті Інституту розміщено програму тренінгу. Енергодарські фахівці вивчать зміни в Законі України  «Про бухгалтерський облік» та його вплив на податковий облік», документальне оформлення господарських операцій, інвентарізацію для цілей оподаткування податком на прибуток, дізнаються про послуги з управління багатоквартирним будинком та багато іншого.

Згідно з документом, який завантажено на сайті Інституту, вартість участі 1 учасника в семінарі без харчування – 2940,00 грн ( в т.ч. ПДВ 490 грн), з харчуванням це кошутє 3222,00 грн ( в т.ч. ПДВ 537 грн.). Також, за умови трьох учасників від підприємства, надається знижка – 10%.

 Вартість проживання до інформаційно-консультаційних послуг не входить.

 

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: