Повний «розковбас» в Енергодарі: що робити?

Общество | 08:32, 23.11.2017
 Поделиться

Поделиться в

В Енергодарі останніми днями спостерігається нашестя ковбасних кіосків. Редакція В Энергодаре INFO, в принципі, не має нічого проти ковбаси, навіть навпаки. Так само, ми «за» розвиток малого та iншого бізнесу в нашому місті, з усіма наслідками — здоровою конкуренцією та зниженням ціни/зростанням якості й асортименту ковбасно-сосисочної продукції.

Але ми, як і багато інших енергодарців, бачимо, що в бажанні догодити споживачу продавці готові годувати ковбасою енергодарців в будь-якій точці міста: на виході з дитячого садочку чи по дорозі в парк.

Намагання зробити покупцям «як краще» оцінили не всі. Виявилося, ще є в місті і «ковбасофоби», які чомусь пручаються, коли ковбасні магазини намагаються встановити на газоні чи на пішохідній доріжці, «в упор» не помічаючи переваг від похвальної близькості до своїх же помешкань.

Здійнялася антиковбасна хвиля: один з магазинчиків, який став достойною парою нашому каскаду фонтанів, взяли та розмалювали невідомі. Хтось скаже -«вандали!», а люди з розвинутим естетичним смаком відзначають: «це ж в колір фонтанів!»

Говорити про ковбасу та її вплив на Енергодар будуть сьогодні в мерії: на 16.00 туди прийдуть «ковбасофоби».

Але «ковбасофілів»(міського голову, головного архітектора, інших відповідальних за «розковбас» осіб), на жаль, там не буде — вони у відрядженнях. З ними очікується зустріч завтра- теж о 16.00, там же.

А поки що можна підписати антиковбасну петицію, яку зареєстрував Віктор Бучнєв: «Останнім часом на теріторії міста встановлено дуже багато МАФів (переважно компанії «Бердянські ковбаси»), які, в багатьох випадках, встановлені без урахування думки жителів прилеглих будинків, та як з’ясувалося і із порушенням діючого законодавства і процедур виділення землі.
Вимагаємо провести розгляд законності встановлення МАФів та демонтувати МАФи ТОВ «Бердянські ковбаси». Особливо встановлений біля фонтану на вул. Центральній, так як мало того що він перекриває пішохідний прохід, та виглядає жахливо на цій площі. »

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: