Повідомили про розкрадання кабелю? Отримайте 1000 грн!

Общество | 12:38, 10.09.2017
 Поделиться

Поделиться в

На сьогодні в області залишається загрозлива ситуація, пов’язана зі збільшенням кількості випадків зловмисного пошкодження майна та обладнання Запорізької філії ПАТ «Укртелеком», ПАТ «Запоріжжяобленерго», Запорізької дирекції залізничних перевезень регіональної філії «Придніпровська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» та ЗКП ГЕТ «Запоріжелектротранс». За перше півріччя сталося понад 1,4 тисячі випадків викрадення, що значно більше, ніж рік тому.

У зв’язку з цим розпорядженням голови облдержадміністрації затверджено низку заходів з метою протидії розкраданню кабельно-провідникової продукції та промислового обладнання на території Запорізької області.

Так, Запорізькій філії ПАТ «Укртелеком» рекомендовано підготувати матеріали щодо отримання грошової винагороди за інформування Національної поліції та ПАТ «Укртелеком» про факти скоєння злочинів з розкрадання кабельних ліній зв’язку.

 

Головному управлінню Національної поліції в Запорізькій області запропоновано на підставі наданої Департаментом промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації узагальненої інформації розробити та затвердити графік перевірок місць прийому металобрухту; провести  перевірки місць прийому металобрухту на відповідність вимогам діючого законодавства, наявності фактів незаконного прийому промислового металобрухту, в тому числі кабельно-провідникової продукції тощо.

У рамках цих заходів «Укртелеком» призначив винагороду у розмірі 1000 гривень за кожного впійманого злодія. Кожен свідомий громадянин може повідомити про злодія і його протиправні дії та отримати винагороду. Для цього потрібно зателефонувати за номером: (061) 225 60 37.

У разі володіння інформацією про незаконні приймальні пункти металобрухту на території Запорізької області, які приймають кабельно-провідникову продукції та промислове обладнання просимо повідомляти Головне управління Національної поліції в Запорізькій області за телефоном 102 та Департамент промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації за тел. (061) 239-92-42.

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: